Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakinek tapasztalat epekőves...

Valakinek tapasztalat epekővességben?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy egy pénteki nap nagyon begörcsöltem a bal oldalamon alig bírtam felállni akkor még dolgoztam. Utána az egész hétvégét végig szenvedtem hiába vettem be gyógyszert nem nagyon hatott. Az ügyeletet is hívtuk de nem jöttek ki mentőt meg én nem akartam hívatni. Egyedül az enyhített a fájdalmon hogy belefeküdtem egy kád melegvízbe. Hétfőn annyira rosszul lettem hogy bevittek sürgősségire ahol kiderült hogy 3 epekövem is van 8-9 mm esek kb. Elmentem egy sebészhez ahol azt mondták műteni fognak. Egyedül azt nem értem hogy elvileg jobb oldalt kéne fájnia de nekem bal oldalt fáj a hasamalja meg a derekam de az is a bal oldalt. Mindenhol azt olvastam eddig hogy jobb oldali fájdalom a következménye. Eléggé félek a műtéttől igaz csak jővőév áprilisába kaptam időpontot.... Valaki akinek van/volt epeköve miket tapasztalt? Milyen lesz a műtét? Csővet is dugnak le a torkomon? Attol nagyon tartok.. Előre is köszönöm a válaszokat!

2022. szept. 6. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha életed veszélybe kerül megműtenek addig szenvedsz.
2022. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi 😂
2022. okt. 14. 08:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt kövem se vese se epe, viszont volt sérvem. Vegyesen voltunk a kórteremben sévesek és vakbelesek ha a vakbél perforálódik azonnal műtik ha sérv kizáródik azonnal műtik addig időpont és szenvedés.
2022. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy azóta?Megműtöttek már?
2023. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én jól vagyok köszönöm.
2023. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező,megműtöttek?Hogy vagy?
2023. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem műtöttek meg. Április végére adtak csak időpontot.
2023. márc. 8. 15:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem most műtöttek 1 hete.6-os voltam
2023. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És hogy vagy? Minden rendben van?
2023. márc. 19. 19:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Fogjuk rá.A műtét utáni napok nem voltak kellemesek,de egyre jobb a helyzet.Azóta már 3hetes műtött vagyok.Vann kisebb fájdalmak még de nem olyan durva.

Te hogy vagy?

2023. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!