Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be lehet perelni azt az...

Be lehet perelni azt az orvost, aki elvégezte rajtam az epehólyag műtétet és a műtét után olyan erős hasmenéses rohamaim vannak évek óta, hogy jelenleg pelenkát kell rá hordanom?

Figyelt kérdés
Semmi diéta nem segít, Minden allergiatesztet elvégeztek rajtam, de beismerni nem akarják, hogy ez a műtét miatt van, ami előtt se panaszom se soha semmiféle ilyen jellegű problémám nem volt! Egy ultrahangos vizsgálaton jött ki, hogy két darab két milliméteres követ látnak a epehólyagban, és hogy bele mehet a közös epevezetékbe, megműtöttek kb három négy éve és azóta folyamatos hasmenéses rohamaim vannak! Rengeteget szedtem lopedium ot és egyéb erősebb gyógyszert is, attól pedig puffadásom És más bajom volt, de nem is használtak, jelenleg ott tartok, hogy felírta az orvos nekem a pelenkát, ugyanis olyan erősek ezek a hasmenéses rohamok, hogy amikor rám jön hirtelen a semmiből nem tudom tartani a székletemet! belehet e perelni emiatt azt az orvost aki elvégezte ezt a műtétet úgy hogy nem volt panaszom nem voltam beteg viszont így ezáltal engem nyomorékká tett!
2022. szept. 10. 10:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor érdemes, ha bizonyítható, hogy attól van a probléma...
2022. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Beperelheted, persze. Evekig jarhatsz birosagra, tobb szazezer forintos perkoltseggel szamolj. Es arra, hogy nem fogja neked senki bizonyitani, h ettol van.
2022. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem jellemző, hogy belátják a hibáikat. Ügyvéd-orvos kéz a kézben járnak, nehezen fogsz nyerni sajnos.
2022. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Előbb találj 2-3 orvost, aki elmagyarázza neked, hogy ez a valóságban fennállhat e, és ha igen, adjon rá magyarázatot, kórképet ÉS azzal mehetsz majd a bíróságra. Amíg ez nincsen orvosi másodvéleménnyel alátámasztva, semmi okuk hogy iagazat adjanak neked.
2022. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Dietetikus mit mondott meg a gasztroenterológus?
2022. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Beperelheted, de semmire nem mész vele. A modern orvostudomány jelenlegi állása szerint a köves epehólyagot ki kell venni. Pont.
2022. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Beperelheted, persze :D, azán majd miután kidobtál több százezret, kapsz egy vállrándítást.
2022. szept. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy sérelemdíjas pert a nyakába az orvos részéről.
2022. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Hány orvosnál voltál azóta? Hány orvos adott szakvéleményt róla írásos formában, hogy az epehólyeg műtéted miatt ment tönkre az emésztésed? Hány orvosnál voltál, hány gasztroenterológusnál, hány belgyógyásznál?
2022. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ebben mi volt az orvosi műhiba, amiért perelhetnél?

Ja, semmi. Volt egy műtéted, most meg van egy problémád, ami lehet, hogy össze sem függ egymással, de ha össze is függ, abszolút nem tényszerű, hogy az orvos bármit is elrontott.

2022. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!