Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő vagyok. Én nagyon felzaklatott ideg állapotban ébredek fel mindennap ez is a depresszió egyik tünete lehet!?

Figyelt kérdés

meghát akármit bármit is kell csinálni mindentől hisztis kényes és nyűgös leszek/vagyok.

nagyon nehezemre esik élni is.

mindig azt kivánom bárcsak felne ébrednek ezek énnálam énnekem egy jó húsz éve vannak de tíz éve eléggé nagyon erőteljesen.



2022. szept. 10. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi válthatta ki ezeket? Mi történt 10-20 éve?
2022. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mi ahogyan bekerültem harminc éve a belvárosi bölcsődébe dob utca hetedik kerület belváros azóta pokoljárás volt az életem ahogy a barom agyú anyám beadott beiratott gyerék közösségbe.

a lakás óvoda is ugyanilyen rossz volt itt a belvárosban.

a többiről utána az iskolákról nem is beszélve a rá következő évekről és évtizedekről napjainkig.

2022. szept. 10. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak van már 30 éve is, hogy bölcsibe mentél. Még pár hasonlóan örömteli évtized és vége lesz. Aggodalomra semmi ok. Próbálj addig valami olyat csinálni, ami tetszik.
2022. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez már kb a huszadik siránkozós kerdésed. Miert nem gogadod meg az orvosod tanacsait és szeded a gyógyszereket.?


És lecci ne írj privit!

2022. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!