Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A zsidók miért csinálnak...

A zsidók miért csinálnak gyereket mikor tudják nem lesz egészséges?

Figyelt kérdés
A beltenyészet évszázadok évezredek óta amiben voltak szerintem más is van betegségeket okoz.

2022. szept. 11. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Egy sok millió fős népcsoportra nem értelmezhető a beltenyészet fogalma.
2022. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazért, amiért az arabok. Az ortodoxoknak van 10 gyerekük, abból egy sikerületlen lesz, észre sem, veszik a maradék 9 közt.
2022. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Édes jézus... Ha tudnád, hogy Magyarországon micsoda keveredés van... Rólam soha senki nem mondaná meg, hogy zsidó vér is van bennem (mivel van még magyar, erdélyi magyar, horvát, szlovák, lengyel, német). 12 éves korom óta kutatom a családfámat. Ja, és hivatalosan nincs bennem egy gramm zsidó vér sem (nagyapámnak volt esze, hogy megszerezze a papírokat, hogy árja vér).
2022. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Senkinek sem kéne gyereket csinálnia. Ez egy buta állati ösztön, ami csak azért van az emberekben, mert az őseikben is megvolt (nyilvánvaló módon), és nem azért, mert ez bármilyen szempontból jó.
2022. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy nem lesz egészséges. Hogy megnövekedett kockázata van bizonyos genetikailag öröklődő betegségek kialakulásának az utódaikban nem jelenti azt hogy mindegyik, biztosan beteg lesz, sőt még azt sem hogy feltétlen ténylegesen nagy arányban. Ez egy relatíve magasabb kockázat. Másrészt manapság már léteznek genetikai szűrések, olyanok is amiket specifikusan az askenázi népességre szabtak, és ők jellemzően igénybe is veszik ezeket a szolgáltatásokat családalapításkor különösen ha közösségen belül házasodnak.
2022. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Neked meg lehet ez a filozófiád, csak nem kell másokra erőltetni. A "buta állati ösztön" kifejezésnek meg semmi értelme tudományos szempontból, ez inkább valamiféle erkölcsi ítélet holott a legtöbb "ösztönünk" egyébként adaptív, és hasznos a túlélésünk szempontjából.
2022. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Igen, én senkinek nem kéne ennie, innia, aludnia és szexelnie sem. Ugye.

2022. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
100%
Elég érdekes elgondolás. Minden zsidónak beteg az összes gyermeke. Én ilyet még nem hallottam.
2022. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

4.

Valóban. És akkor te sem lennél itt ilyen marhaságokat írogatni.

2022. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

8

Ezen hangosan felröhögtem. 😂😂

2022. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!