Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmit csak...

Ha nem eszek semmit csak folyadekot iszok mennyit tudok fogyni 1 honap alatt? Jah meg melle heti 3x 128-130pulzusos kardio edzes 1 oran at (1-2honapig csinalnam igy utana atallnek az egeszseges etkezesre es heti 5x edzesre)

Figyelt kérdés

Nem erdekelnek az olyan valaszok hogy igy meg ugy teszem tonkre a szervezetem, meg h x ido utan visszajon a leadott kg. Sajat felelossegemre csinalom ezt, tisztaban vagyok a kovetlezmenyekkel, mindennek utana neztem mar, de arra sehol nem kaptam valaszt h vajon mennyit tudnek igy fogyni.(tudom h izombol menne ameddig csinalom) olyan valaszt sem szeretnek h jaj egyek normalisan es egeszsegesen... semmi penzem nincs, szoszerint. anyukam nem ad ilyenre, ugy h ket honapig igy estenkent jarnek iskola mellett melozni hogy legyen penzem normalis etelre meg edzoteremre(etrend + edzesterv[mar meg van mind a ketto egy szemelyi edzotol. Szulinapi penzemet erre szortam el])(ugy h kerlek mellozzetek az ilyen dolgokat, tisztaban vagyok azzal h igy kellene az elejetol kezdve de 0ft / max havi 1000ft-al nem tudok mit kezdeni ilyen teren, ja es edesanyam nem egeszsegesen foz hanem koltseg hatekonyan 8an lakunk egyutt ebbol 5en meg iskolazunk es egyedul anyukam dolgozik) viszont surgosen meg kell valnom 10kg-tol. Ugy hogy ezen okok miatt jutottam erre a dontesre.


Jelenleg 75kg/178cm vagyok.


Megerteseteket es valaszaitokat koszonom!


2016. okt. 21. 04:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Én meg szeretnék normális kérdést. Szerinted itt ez valami jósda, hogy meg tudjuk mondani,mennyit fogsz fogyni az agyrémeddel? Próbáld ki! Érted nem kár...
2016. okt. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

3 napig sem fogod bírni ezt a 'nem eszem semmit de kardiozok' dolgot. A kardio edzéssel leginkább szénhidrátot éget a szervezet, szerinted ha az elfogy (kiürülnek a glikogén raktáraid az izmokból) akkor honnan fogja szedni az gyors energiát? Sehonnan. Fáradtan össze fogsz esni és be fogod zabálni a hűtőt.


Elvileg egy hónap alatt edzésekkel olyan 66 ezer kalóriát igényel a szervezet, aki kb. 9.5 kiló zsírnak felel meg. Persze lehetetlen, hogy csak zsírból fogyj, az izmaidat is leépítenéd, semmi formád és energiád nem lenne. Mármint ha bírnád 3 napnál tovább. Ami fizikailag lehetetlen.

2016. okt. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nagyon fiatal lehetsz,ha ezt még nem tanultátok biológiából,hogy az ember táplálék nélkül éhenhal. Ez most olyan,mintha azt kéreznéd " Ha nem veszek levegőt 3 napig akkor..?" Szóval érted ,ha nem eszel nem fogyni fogsz,hanem éhenhalni. Legalább egyél egy szendvicset vagy valamit naponta. Nem kell csirkemellen meg fehérjeporon élni, gondolom van otthon tojás azt simán megeheted meg zöldségek is,alma stb. Vegyél zabot a spar zab kb 200ft,azt is eheted vízzel ,ha nincs tej. De az ebédből a húst és a krumplit is megeeted csak figyelj a mértékre. Nagy butaság volt edzéstervet meg étrendet venni, a neten 200 is van ingyen...
2016. okt. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Na innen lehet tudni, hogy valaki még életébe nem sportolt, főleg nem kardiót (130as pulzus az aerob, nem kardió), megnézem, hogy edzés után nem lesz étvágyad, főleg 1 hónapig. :D
2016. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1. Nem tudom minek irtal :) alaptalanul itelsz( masnak nem szokas ilyet mondani hogy erted nem kar foleg ha nem is ismered, de vegulis az ember magabol indul ki, nem tudom milyen mentalis betegseged van, avagy pszichologiai problemad, de azt ne masokon vezesd le:)

4. Es altalanos iskolaban atleta voltam, csak terd mutetem volt igy abba kellett hagynom egy jo idore a dolgokat :D


2., 3. Koszonom a valaszt. Szerintem nem lehetetlen dolog, az anorexias emberek hogy elnek honapokig amig korhazba nem kerulnek? Tudom hogy a szervezet szenhidratot hasznal, de neten azt olvastam h 40 perctol a 120-130as pulzusszamon tartott edzes atvelt zsiregetesre, de ehhez tartani kell folyamatosan. Kicsit viccesen fog hangzani amit mondok de nincsenek itthon gyumolcsok, se zoldseg(max hagyma) meg hetvegentr repa. :/ ebed nincs hetkoznap csak szombat, vasarnap-> akkor fel is hasznalja anyukam a repakat. A hetkoznapi etkezesre nem kapok penzt( reggel felkelek elmegyek iskolaba es csak akkor eszek mikor hazaerek, ez olyan 14-17 korul van)

Ugy h ezert is jutottam erre a dontesre h csak is igy tudok fogyni amig nem lesz penzem a meloval

2016. okt. 21. 09:45
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

Mentális betegséged neked van agyhalott és ilyeneknek pontosan azt kell írni,hogy nem kár érte. Így legalább érvényesül a természetes szelekció...

Rohadtul fordítva ülsz a lovon kispajtás. Előbb legyen meg a keret a történetre (ha a szüleid nem tudják biztosítani) és aztán lehet szépnek lenni (de akkor sem ilyen elmebajjal, amit kitaláltál).

Halkan megjegyezném, hogy így simán gallyra vághatod az emésztőrendszeredet,plusz egy normális diétával 2 hónap alatt 4-8 kg-t is le lehet adni.

2016. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 1-2 hétig vasakarattal kibírhatja, addig talán eltartanak a szervezete tartalékai, persze így is lehet belőle rosszullét, ájulás, legyengülés, betegségekre való fokozott hajlam, miegymás. Persze ha valami értelmesebb, fehérjét, zsiradékot, vitaminokat is tartalmazó folyadékot (turmixot) inna, tovább is kihúzhatja, de ezt a leírt anyagi körülmények mellett erősen kétlem. Bár a folyadék lehet tej is, a víznél táplálóbb kissé...

Kérdező, szerintem a 10 kilós súlytöbblet nem indokolja a döntésedet. Igazából azon csodálkozom, hogy lehet rajtad 1 kiló plusz is, ha egész nap csak délután-este eszel (jól értettem?). 1 hónap alatt szerintem lemenne a 10 kiló, de hát a veszélyeket te is tudod. Nekem nem érné meg az egészségemet kockáztatni, egyenes út az anorexiába/bulímiába, ráadásul én pokolian szenvednék már attól is, ha csak egy napig is nem ehetnék.

Amit anyukád készít, abból miért nem tudsz kevesebbet enni? Azzal is lehetne fogyni edzés mellett.

2016. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod bírni. Én jó fizikai állapotban vagyok, három éve rendszeresen tornázom súlyzózom. De amikor gyomorrontásom volt, s emiatt koplaltam, gyakorlatilag vízszintesben töltöttem a napot, pedig direkt ittam cukros gyümölcsleveket.
2016. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
el sem olvasom a magyarázatot, de a kérdésre válaszolva, nem fogod megtudni - kaja nélkül kb 20-21 nap múlva meghalsz
2016. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, 1 hónap kardió kaja nélkül. Mesélj még.:D

Pár nap után a kezedet nem bírod majd felemelni, nem hogy kardiózni.:D

De a végére legalább szép puffadt hasad lesz.

2016. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!