Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptad mostanában a covidot?...

Elkaptad mostanában a covidot? Oltott vagy, vagy oltatlan?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok.
2022. szept. 12. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Oltott vagyok, voltam beteg mostanában
Oltott vagyok, nem voltam beteg mostanában
Oltatlan vagyok, voltam beteg mostanában
Oltatlan vagyok, nem voltam beteg mostanában
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Novemberben voltam utoljára covidos igazoltan, és nem vagyok oltott. Viszont egyenlő arányban kapták el oltott és oltatlan ismerőseim is. És nem, nem volt enyhébb az oltottaknak sem sőt 2 ember volt aki nagyon rosszul volt tőle és mindkettő oltott volt.
2022. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jelenlegi állás alapján azt a hamis következtetést lehet levonni, hogy csak az oltottakat fertőzi. Remélem senki nem dől be ennek.. Aug. 1. hetében voltam én is beteg, de 2db oltásom van és már több, mint 1 éve kaptam a 2.-at! Tehát ahogyan más vírusnál, pl. influenza, itt is csökkent annyit a védettség, hogy hopp benyeltem.
2022. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok annyit akartam még írni, hogy viszont aki be van oltva és úgy kapja el nagyon sok esetben negatív lesz a teszt hiába van meg az összes tünetük és vannak rosszul.
2022. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Annyit szeretnék a kérdezőnek tanácsolni, hogy lehetőleg nemzetközi kutatásokra alapozza a kíváncsiságát.

Indoklásom szerint itt a gyakorin hemzsegnek a büdösparaszt covid- és oltástagadók, akik azon kívül, hogy megmondják a tutit ami természetesen általános iskola 6. osztályos értelmi szint), a valóságos covid statisztikához semmiképp nem fog hozzájárulni.

Szóval hajrá. Lehetőleg angol orvosi szakcikkeket keress.

2022. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 25 évben nem kaptam el.
2022. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jólvan nyugi, ez csak egy egyszerű kérdés volt, nem egy véresen komoly statisztikát fogok ebből csinálni.
2022. szept. 13. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!