Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hete pozitív a covid-tes...

Már 2 hete pozitív a covid-tesztem, mikor lesz ennek vége?

Figyelt kérdés

2 hete be kellett volna feküdnöm a kórházba, de nem engednek be, mert PCR-teszt kellett, és pozitív lett. Amúgy semmi tünetem, most kellett menni újra, és megint pozitív. Nem voltam, nem vagyok beteg, és a környezetemben sem beteg senki.

Amúgy is értelmetlen hülyeségnek tartom, 3 oltásom van. Bár tudom, hogy nem véd meg semmitől, de akkor minek kellett? Ráadásul nincs látogatási tilalom, az jön-megy, aki akar. Én is csak egy fél napot lennék bent. Aki ezeket kitalálja, nem tudom normális-e?


2022. szept. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Munkatársam tünet nélkül 1 hónapig volt pozitív.

Kitartás!

2022. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

"megint pozitív. Nem voltam, nem vagyok beteg, és a környezetemben sem beteg senki." vs "3 oltásom van. Bár tudom, hogy nem véd meg semmitől, de akkor minek kellett?"


Ember. Fertőzött vagy, de nem vagy beteg, ez azt jelenti, hogy megvédett az oltás, szóval ezért kellett.

A gond ott van, hogy mivel pozitív vagy, ezért fertőzhetsz másokat.

Nem éppen agysebészet ez a téma.


Maradj otthon 2 hétig, utána tesztelj.

2022. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: ennek azért nincs értelme, amit mondasz, mert az orvosok és ápolók ugyanúgy be vannak oltva, és ugyanúgy tünetmentesen fertőznek, őket mégsem tesztelik minden műszak elején.
2022. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A látogatókról nem is beszélve
2022. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
A tesztek nem megbízhatóak, ezt az elejétől tudni lehetett, kamu az egész és ráadásul mMagyarországon még túl is hevítik. A WHO által javasolt 25-ös ciklus helyett nálunk 45 ciklust hevítenek basszus!!! Antony Fauci is azt mondta nem érti mit csinálunk mi itt Európában, 35 ciklus feletti pozitív az falspozitív minden esetben.
2022. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye véletlenül nem sorozatban terhességi teszteket csinálsz?
2022. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os, vicces vagy, a kórházban csinálták a PCR-tesztet. Szájból és garatból.

2-es: Tudod mi az a PCR-teszt? Nem én tesztelem, hanem a kórházban a nővérek. Biztos vagyok benne, hogy fals pozitív.

De még ha tünetmentesen hordozom is, nem értem, hogy miért a betegekkel kell ezt csinálni. A nővéreket, orvosokat nem tesztelik, a látogatókat sem. Viszont nekem elég fontos lett volna ez a kezelés, és most emiatt húzódik.

Arról nem beszélve, hogy elég kellemetlen ez a teszt, nem örülök, hogy hetente csinálják velem a semmiért.

2022. szept. 15. 08:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként az oltás ellenére voltam covidos kétszer is, és eléggé megviselt, szóval az biztos, hogy nem sokat ér az oltás. Viszont ezért is gondolom, ha valóban beteg lennék, tudnék róla.
2022. szept. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!