Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két hónapja nagyon éles...

Két hónapja nagyon éles fájdalmat érzek a csuklomban ha behajlitom és ranehezkedek, mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Két hónapja voltunk nyaralni a tengeren és mikor haza értünk nagyon éles fájdalmat éreztem a csuklomnal, voltam orvosnál de csak egy krémet adott rá. Kb másfél hét után már nem fajt annyira mint az elején viszont azóta is faj ha például fekvő támaszt csinálok. Azóta semmi sportot nem tudtam csinálni amihez bármennyire is kell a csuklo. Volt már valakinek hasonló vagy tudja hogy mi lehet a gond? Voltam orvosnál de csak gyulladáscsökkentőt kaptam az pedig nem használ.

2022. szept. 20. 09:54
 1/3 anonim válasza:
Szinte ugyanolyan problémám van nekem is jelenleg egy néhány hete, de mióta voltam masszázson ahol egy kicsit meglazítgatták meg ilyenek jobb lett. De nem múlt el csak jobb lett, valószínűleg meghúzódhatott valami. Szerintem pihentetni kell. Meg tudnám javasolni az agykontrollt.
2022. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jujj, amíg fáj a csuklód, pihentesd, ne csinálj fekvőtámaszt, mert akkor sosem fog meggyógyulni. Kb. 6 hét az ilyen megerőltetéseknek a gyógyulási ideje, addig pihentetni kell.
2022. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszokat
2022. szept. 23. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!