Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki most covidos...

Van itt olyan aki most covidos? (2022 ősz) én epp az vagyok. Ha van sorstars nektek milyen tuneteitek vannak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, jó hogy mondod a csípőcsontokat, nekem is az fáj valószínűleg, kisugárzik a lábamba, combhajlatba, ha kúszott fel a láz akkor az elviselhetetlent súrolta. Milyen testalkatú vagy? Én ngyon vékony, ráadásul még fogytam is most, szerintem már 40kg alatt vagyok..

Javult vagy ma is olyan szar mint az elején? Nekem már csak 38 vagy 38.5ig megy fel

2022. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Magas vagyok, és átlagos testalkatú, talán inkább vékony, mint telt. Fogytam én is jó pár kilót, az első napokban erős hányingerem volt. Már kezd visszatérni az étvágyam. Lázam már nincs szerencsére, de az arcüreggyulladás még tart, és nagyon elkezdtem köhögni is. Hát, egyszer csak a végére érünk :( Jobbulást addig is!
2022. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a hányinger. Ami még nagyon rossz, nem tudok aludni. Már csak 37.5 kb. A köhögés nálam is kemény. A gyengeség is megvan.

Köszi, mihamarabbi gyógyulast!

2022. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!