Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat több hónapja tartó...

Mi okozhat több hónapja tartó csomót a nyakamon?

Figyelt kérdés

Kb március óta ott van. Nem no szerencsére, kb 1 centi és elmozdithato. Fájni sem fáj, haziorvosom szerint nyirokcsomo, de ahhoz meg túl kicsi szerinte. Voltam vérvetelen, teljesen jó a verkepem. Megyek majd uh-ra is, hogy megtudjuk mi az.


Azt mondták nem valószínű hogy rosszindulatú, ugyanis semmilyen más problémám nincsen. Mi okozhatja? Baktérium? Olvastam több embernél is hogy évek óta ott van nekik és teljesen normális.



2022. szept. 22. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomó, ártalmatlan zsírdaganat
2022. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Én úgy tudtam azok lemennek a betegség után. Lehetséges hogy ott marad?
2022. szept. 22. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm:)

Lefog menni valaha szerinted? Vagy az is lehet hogy örökre ott marad?

2022. szept. 22. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik lehet.
2022. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Én azért sebészetre bemennék, ők küldenek tovább biopsziára. Ha véletlenül Hodgkin lenne, azt jó a legelején elkapni.
2022. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
6, senki nem fogja elküldeni biopsziára, normális vérképpel és negatív ultrahanggal. Az emberiség fele biopsziára járkálna 2 hetente, ha ennyi elég lenne, hogy van egy pici csomó valahol...
2022. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!