Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyálkás, sárgás széklet ezzel...

Nyálkás, sárgás széklet ezzel járó hasi fájdalmak, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mar 3-4 napja folyamatosan sárgás és nyálkás a székletem, ezzel jár még egy erősebb hasi fájdalom, amk inkabb a jobb oldalt erősebb,pár hónapja ezelott voltam ultrahangos vizsgálaton ugyan ezzel a problémával akkor annyit mondtak hogy sok a bélgázom és ennyi, de aztán vannak alkalmak amikor újra és újra elojon, de akkor 1 maximum 2 napig Tarr viszont most mar ennek a duplája, és nem tudom mitől lehet ez

Nehezebben székelek, viszont ha sikerül kicsit hígabb



2022. szept. 26. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Könnyű étkezés és sokszor keveset enni.

Nekem attól múlt el hogy napi 5x ettem 3 óránként kis adagokat, könnyű ételeket.

Ha nehezet eszek érzem hogy megint jön elő.

2022. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján epehólyag probléma lehet. Nem volt epeköved mikor ultrahanggal megnéztek?
2022. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló, csak annyi volt amit írtam semmi más ezért, se értem mi lehet a probléma
2022. szept. 26. 11:02
 4/6 A kérdező kommentje:
1 válaszoló, neked is volt hasonló problémád? Egyszer orvossal voltam ezzel azt mondta vastagbél gyulladás, de nem hiszem higy időnként csak így kijönne
2022. szept. 26. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Gluténérzékenység, emiatt rossz felszívódás, ez az oka valószínűleg, ha nem epe. De ga nem vagy sárga, nem vagy rosszul, nincsenek fájdalmaid, valószìnűleg ez a gond. Vérvétellel, székletmintából kideríthető. Ha epe, hasnyálmirigy, hasi uh. De szerintem ez gluténérzékenység.
2023. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem emiatt kialakulhat epe, máj baj is, ha nem vigyázol, valszeg ibs-ed már lehet, én javaslom, hogy menj utána, velem is ez van, most megyek vizsgálatra. Vigyázzatok magatokra.
2023. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!