Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A páromnak feltétlenül muszáj...

A páromnak feltétlenül muszáj elmondanom hogy megváltozott munkaképességű vagyok?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlem és nem akarom hogy tudjon róla?
2022. okt. 1. 14:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
28%

10.-re.


Aha...szóval beülnél a készbe, de nem mondod el, hogy fogyatékkal élő vagy.

2022. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nem ezt mondtam! De nincs szükség hitelre!
2022. okt. 1. 16:04
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez egy anonim fórum, itt nekünk nyugodtan leírhatnád, hogy mi az a fogyaték, ami nem látszik első ránézésre, meg ezek szerint másodikra sem (lsd. együtt vagytok egy ideje már) és titkolod...


Amúgy nem muszáj, senki nem fog (innen) fegyvert fogni a halántékodhoz, hogy na most márpedig elmondod neki, vagy... de ha én lennék a párod, és szemtől szembe kerek perec elém tárnád ezt, akkor azért én neked szegezném a kérdést, hogy ugyan ezt miért ennyi idő után kell megtudnom...

2022. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha eleve felvetődik hogy a párod esetleg más szemmel nézne rád ha kiderülne hogy fogyatékkal élő vagy, az nem egy jó kapcsolat. Az hogy most nem jelent neked gondot, nem jelenti azt hogy később sem lesz jelentősége, így ha hosszú távra tervezel akkor el kell mondanod neki.

Szerintem van oka hogy nem mondtad el, vagy az hogy szégyelled, vagy pedig a párod nem jól fogadná és ettől félsz.

2022. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%

2 fontos kérdés!


- A gyerekvállalásra hatással van? Azaz lehet baba? Nem örökli?


- A jövődre kihat? Pl.: Meghalhatsz a jövő héten, vagy pár év, és pelenkázni kell?

2022. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Miféle párkapcsolat az, ahol alapvető fontos dolgokat sem akarsz megosztani a pároddal???

Hol a bizalom?

Mire alapul ez a kapcsolat? Puszta szexkapcsolat, vagymi?

2022. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem hat ki a jövőmre és a gyerekvállalásra sem.és azért nem akarom neki elmondani mert szégyenlem.
2022. okt. 1. 18:15
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

17: akkor keresned kell olyan párt, akiben megbízol, és szégyenérzet nélkül el tudsz neki mondani BÁRMIT.


Anoním vagy, simán leírhatod itt, hogy mi az amit annyira kínosnak tartasz.... Szerintem csak ráparázol... és semmi ciki nincs benne.

2022. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet ide leírni, hogy mi betegséged? Mert kamu?


Szedsz rá gyógyszert? Kell műteni?

2022. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
És mit jelent ez a munkádnál...? Csökkentett időben dolgozol, vagy mégis milyen munkakör...???
2022. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!