Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A páromnak feltétlenül muszáj...

A páromnak feltétlenül muszáj elmondanom hogy megváltozott munkaképességű vagyok?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlem és nem akarom hogy tudjon róla?
2022. okt. 1. 14:50
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

30: pont ezt próbáljuk többen is elmagyarázni neki...

De nem érti.

2022. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Kérdező, elég lett volna kérdés kiírás helyett azt mondogatnod magadban hogy akkor is igazam van, akkor is igazam van ...
2022. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Az egyik szememre gyengénlátó vagyok de ez nem befolyásol semmit.És a páromra sincs kihatással,nem észre vehető,ugyan úgy élek mint bárki más.
2022. okt. 2. 13:46
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
33. Es ebben mi a ciki??
2022. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért titok előtte? Ha ennyit nem mondasz el, miket titkolsz még a szegény marha előtt?
2022. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Nincs semmi más titkom elötte csak ez az egy.Tudom hogy nem hagyna el ha ezt elmondanám neki és semmi sem változna köztük de így már annyi megaláztatás ért az életben hogy ha ezt másnak el kell mondanom vagy beszélnem kell róla az csak még jobban rontja az önbizalmamat..Számomra megalázó ez a helyzet.
2022. okt. 2. 18:28
 37/41 anonim ***** válasza:

Ha most gyengén látsz, abból - előrehaladástól függően - pár év alatt simán lehet a foltlátástól a teljes vakságig bármi lehet. Én megmondanám neki...

Én speciel kancsal vagyok - ez ordít rólam messziről és ha akarnám se tudnám letagadni, (de eszembe se jutna, semmit, mást sem, mert évtizedeken át nem lehet kamukázni, és egyszer úgyis kiderül minden... akkor meg nem bírnék megbékélni a gondolattal (meg önmagam szemébe nézni), hogy az évtizedes hazugságvár-építésem miatt dőlt össze a párkapcsolatom...

2022. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nekem ez már a végleges látásom voltam már műtve is miatta..
2022. okt. 3. 17:06
 39/41 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem régóta vagyunk együtt pár hónapja.Nen költöztünk össze meg semmi ilyesmi.Tudom ha elmondanám neki akkor is ugyan úgy együtt lenne velem és elfogadna.De lehet szakítok vele mert ő jobbat érdemel nállam.Bárhogy is szeretném nem tudom neki elmondani.Pedig olyan jó hogy őt meg ismerhettem, őszintén szeret és egy csomót várt rám,türelemmel de így valóban nem lehetek vele együtt hogy titkolózok 😢
2022. okt. 11. 15:28
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Jó bolond vagy hogy emiatt szakítanál vele😂 Semmi szégyellni való nincs azon hogy milyen a látásod, nem is értem miért csinálsz ebből gondot. Egyszerűen elmondod neki, ez a helyzet, ez és ez a kezelésed volt korábban. Pont.

De szerintem egy komoly párkapcsolatban ilyesmit illik elmondani a másiknak, mert egyrészt a bizalom jele, másrészt hadd tudja hogy "mit vesz".

2022. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!