Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem hat az antibiotikum?

Nem hat az antibiotikum?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején nem éreztem jól magam. Fájt a torkom, rossz volt a közérzetem. Ritkán vagyok beteg. Elmentem orvoshoz. Kaptam antibiotikumot. Szerda este elkezdtem szedni. Még tegnap is éreztem, hogy fáj egy kicsit, de azért már jobban voltam.

Éjszaka viszont alig aludtam, mert nagyon fáj a torkom. Nyelni alig bírok, rosszul érzem magam ismét.

Mit tegyek így? Nem szeretnék egy újabb hetet végigszenvedni.

Menjek vissza holnap az orvoshoz? Gondolom nem írhat másik gyógyszert,ha a jelenlegit sem szedtem végig. Viszont mintha nem hatott volna. Sőt még rosszabbul vagyok..



2022. okt. 2. 08:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Most már kezdek elkeseredni. Még mindig nagyon fáj a torkom. Tényleg mindent kipróbáltam: méz, forró tea, gyömbér, szopogatótabletta, mindenféle fájdalomcsillapító.

A héten eddig itthon voltam. Ma már megyek dolgozni, de erőtlen vagyok. Most is arra keltem, hogy olyan élesen fáj a torkom mikor nyelek,hogy ismét aludni sem tudok egyik éjszaka sem. Akkor jobb egy kicsit mikor beveszem az antibiotikumot. Ha kimegy a hatása, akkor egy szenvedés. :(

2022. okt. 5. 03:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!