Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart a covid-nál a...

Meddig tart a covid-nál a szaglás és ízlelés elvesztése?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy az sem biztos, hogy covidovos vagyok. Ma 1 hete délután éreztem, hogy nem vagyok jól, estére be is lázasodtam. A torokfájáson és lázon kívül nem volt semmi. Vasárnap csináltak nekem covid tesztet (nyálból), ami negatív lett, csak utólag kiderült, hogy el lett cseszve, mert nem raktak bele valami folyadékot, csak úgy rá lett öntve a nyálam. És így mutatta ki, hogy negatív vagyok. Kaptam antibiotikumot, kb. 3. napja láztalan vagyok, torokfájásom még megvan, de az is enyhült. Viszont pár napja elment a szaglásom és ízlelésem, szagokat csak nagyon halványan érzek, ízeket még annyira sem. Illetve folyamatosan ilyen füstös szagot érzek, mint mikor télen kinyitom az ablakot és mindenki fűt...na valami olyasmi szagot érzek, pedig nincs is olyan szag. Holnap este elfogy az antibiotikumom is.

2022. okt. 8. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat nincs meghatarozva. Van, aki a betegseg ota nem erez semmit. Nekem visszatert minden, ugyanakkor fantomszaglas is kialakult, olykor cigifustot erzek akkor is, ha az nincs jelen.
2022. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
örökké
2022. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy éve tart a torzszaglás.
2022. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!