Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhat egészségügyi gondot...

Okozhat egészségügyi gondot ha szinte egész nap fekszem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon látom értelmét kikelni az ágyból, ott legalább egy kicsit biztonságban érzem magam. Ez a 2. nap, hogy csak wc-re megyek ki meg enni/inni egy kicsit. Okozhat ez valami betegséget, egészségügyi gondot?

2022. okt. 8. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Felfekvésed lehet, illetve a mozgásszegény életmód ilyen szinten túlsúlyhoz fog vezetni.


Érdemes lenne elmenni pszichológushoz, mert ez depressziónak tűnik

2022. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Megnő a fejben a vérnyomás, a mozgáshiány miatt székrekedéses tünetek fognak jelentkezni. Bőségesebb étkezés után reflux lép fel. A tüdő és a légutak romló átszellőzése miatt előbb csak felső légúti fertőzések jelentkeznek, ami aztán súlyosbodhat stb..
2022. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De akkor miért van az, hogy nem is esik jól felelni? Gyengének érzem magam és fáradtnak
2022. okt. 8. 16:36
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez inkább lustaság. Vegyel erőt magadon!
2022. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"De akkor miért van az, hogy nem is esik jól felelni?"

Azért, amit írtál: mert az ágyban legalább egy kicsit biztonságban érzed magad.


"Gyengének érzem magam és fáradtnak"

Mennyit és mennyire jól alszol mostanában?

2022. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sok bajod lehet.
2022. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát elég nyugtalanul alszok, sokszor rosszat álmodok de kb. 6-7 órát alszok. Sokat idegeskedek mindenen, nincs jó kedvem, valamiért nem múlik el, de hát a mai világban mindenkinek vannak problémái, nagyobbak is, mint nekem, nem is értem miért vagyok ennyire ki idegileg
2022. okt. 8. 20:32
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha tényleg egész nap ágyban van, akkor mostanában többek között azzal szúrsz ki magaddal, hogy nem töltesz elég időt a természetes fényen, ami alapvető a jó alváshoz. Ha úgy döntesz, hogy megint jobban akarod magad érezni, kezdd azzal, hogy délelőtt sétálsz egy jó nagyot, legalább 2-3 órát kint vagy a napfényen (ha épp nem süt a nap, akkor is).
2022. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Na, azt én sem értem, miért vagy ki idegileg, aki megengedheti magában, hogy napi 22 órában az ágyban maradjon, annak nem sok gondja lehet.
2022. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Menj el csináltass vérképet vassal! Én akkor éreztem így magam mikor a vasam lent volt a béka feneke alatt.
2022. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!