Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet az utolsó cseppek...

Hogyan lehet az utolsó cseppeket is kipisilni?

Figyelt kérdés
Többször van, hogy a végén már kisebb sugarakban, szaggatottan jön és még utána is csöpög. Néha nem tudom annyira kirázni sem, hogy pár lépés után ne érezzem, hogy egy csepp még kifolyt.
2017. okt. 22. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt teljes ellazulás kell, hogy a húgycső fala is ellapuljon, másrészt wc papirral vagy papirzsebkendővel le kell itatni az utolsó cseppeket.
2017. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Azok arra vannak kitalálva, hogy a gatyádba landoljanak.
2017. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet a prosztatáddal is gond.

Vagy bármi ok, ami miatt szorulhat a húgycső? Pl. erős elhízás miatt, ha nem megfelelően állsz. Vagy nekem pl. ülve vizelésnél nem jön ki mind, utána még felállva kell kiengedni a maradékot, pedig sovány vagyok.

Olyan 30 éves korom óta én is törlöm (miután két ujjamat végighúzva kinyomom a csőből a maradékot), mert nekem is nedves lenne enélkül a gatyám.

2017. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!