Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg kell egy betegséggel...

Meg kell egy betegséggel békélni és együttélni, vagy mindig keresni kell új gyógymódokat hátha javítanak valamit? Személyes tapasztalatod van erről?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétum?
2022. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat?
2022. okt. 13. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon függ a konkrét betegsegtől.
2022. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezért érdekel ki hogyan éli meg, és mit tart ezekről a saját testével kapcsolatban?

Nekem a személyes tapasztalatok többet jelentenek sokszor mint hogy valamelyik orvos elmondja hogy á gyógyíthatatlan, aztán egy másik meg hogy nem van rá megoldás.

2022. okt. 13. 22:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rengeteg kamu csodaszerárus kufár szedi aldozatait....


Óvatosan az alternatív módokkal... lehúznak az esetek nagycrészében...

2022. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5. ez az egyik.

De aztán meg ott a másik, hogy ha nem próbálod ki...

évekig szenvedsz és lehet pár hét hónap megkönnyebbülést hozott volna.

De körültekintőnek kell lenni, ahogy orvosokkal is. Utánajárni olvasni kétszer is akár.

2022. okt. 13. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal kisebb eséllyel találok gyógyulást alternatív módszerekkel, mintha orvoshoz megyek. Ha voltam orvosnál és több szaktekintély egyöntetű véleménye, hogy nincs segítség, akkor onnantól érdemes megtanulni együtt élni a betegséggel. Az alternatív módszerekből csak az olcsóknak hiszek: napfény, nevetés... A csodában is hiszek, de az ingyen van, ha van, megmagyarázhatatlanul.
2022. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Milyen betegségről van szó? Mert nem mindegy, hogy néha fáj a fejed és arra iszol valami teát, vagy súlyos pl ízületi fájdalmaktól szenvedsz, amire egy gyógynövény pont lósz. nem ér.
2022. okt. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Így hogy nem tudjuk hogy egyáltalán milyen fajta betegségről van szó nagyon nehéz akármilyen választ írni, de hogyha ez segít a kérdezőnek megnyílni;

én szinte 99%-ig biztos vagyok hogy se tea se gyertya nem fogja a már 9 éve megállapított epilepsziám megszüntetni. Hiszek-e pl gyógyszerekben hogy meggyógyítanak? Engem nem, de legalább segítenek a rohamokkal. És ezért megpróbálok együtt élni vele. Azaz szerintem epilepszia esetén nem nagy a valószínűsége hogy az alternatív dolgok működnek.

Hogy jobban segítsünk remélem a kérdező megosztja hogy milyen betegségről van szó:)

2022. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!