Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a gond a...

Senki12345678 kérdése:

Szerintetek mi lehet a gond a tüdőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves vagyok és 4 napja olyan furcsa érzés van a mellkasomban. Ezenkívül a torkomban érzem a gombócot, náthás is voltam úgyhogy gondolom a slejm gyűlt ott össze. Az orvos azt mondta hogy valószínű a tüdőmnél is ez a probléma azért érzem amit érzek, mert felső légúti problémám van. A torkomon holyagok vannak, azt mondta virusfertozes. Ilyen tompa szúró érzés van a jobb tudomben/mellkasomban. Mint amikor lenyel az ember egy gyógyszert és úgy érzi hogy megakadt, pedig csak felkarcolta a nyelőcsövet, csak ezt a tudomben van amikor felül van amikor kicsit alul érzem. Sajnos máshogyan nem tudom elmagyarázni. És csak így néha jön rám. Lehet szerintetek is a slejmtől? Azóta van ez amióta 5napja egyszercsak úgy elkezdtem köhögni mintha lement volna valami a legutamba.

Valaki volt már így, hogy ezt érezte amit én ? Félek, hogy valami más bajom van és téved az orvos..



2022. okt. 14. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi más bajod, nyugodj meg. Igyál sok folyadékot , levegőzz és pihenj, meg fogsz gyógyulni !
2022. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még mindig tart ez az állapot:(
2023. márc. 17. 01:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen nézesd meg! Az a biztos. Lehet csak pánikbetegség,szorongás okozza, de nem kell mindent ráfogni. Állandóak a tüneteid?
2023. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak neha jön elő
2023. máj. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!