Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha az első terhességem vészes...

Ha az első terhességem vészes terhességi rosszullét volt, akkor a második is olyan lesz?

Figyelt kérdés
Hánytam 14 hétig egyfolytában..hulla voltam és nem túlzok , csak az infúzió tartott szinte életben. Enni ,és inni sem bírtam. Szerintetek merjek vállalni kistesót? 8 év utàn. Mert nagyon szeretnénk. Csak félek :(

2022. okt. 23. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nyugodtan vállaljátok.
2022. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs kizarva, de még egy nő több terhessége is más és más. Nem lehet kiszamitani😕


Más téma: ekkora korkulonbseggel már nem igazán lesznek testvérek. Kb olyan mintha 2 egykéd lenne.

2022. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyáltalán nem lehet még jósolni sem, azért mert 1x előfordult egyáltalán nem törvényszerű, minden terhesség más.
2022. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom :( De nem mertem hamarabb.. Félek tőle de nagyon. Örülök hogy így is rá vettem magam. Nem fognak összenőni de legalább lesz egy testvére. Nem lesz egyke. Ők akkor is testvérek lesznek ha nem fognak tudni együtt játszani. Felnőtt korukban nem is lesz észrevehető ez
2022. okt. 23. 21:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet megjósolni tudom. De volt egy két ember aki megilyeszett és azt mondta ha az első terhességem vészes hányas volt,akkor a második is az lesz. Mert ha sima hányas lett volna akkor lehet más lenne. De így nem ..:(
2022. okt. 23. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én az elsővel 34 héten át hánytam (6.-tól szülésig), megfogadtam, hogy nem lesz 2. gyerek, de persze hogy terhes lettem. 😆 Most ugyanúgy végig fogom hányni. Kivagyok…
2023. jan. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!