Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfülgyulladás, de nem...

Középfülgyulladás, de nem tudok elmenni most sehová?

Figyelt kérdés

Egy napja tart, hétvége van.

Az ügylet állítólag nem írhat ki antibiotikumot, és én félek, hogy a dobhártyám kipukkad a fenébe. Nincs itthon csak otipax és orrspray ami nem segített.


Nem veszik otthon komolyan így hogy elvigyenek egy sürgősségire kizárt. Ha meg cirkuszt csinálok belőle hallgathatom évekig.


Várhatok még egy napot, hogy utána elmenjek a fül orr gégészetre, vagy addig mi legyen?


Ha esetleg tényleg kipukkad, akkor mennyi esélyem van hallani majd utána?


Bármilyen ehhez kapcsolódó tapasztalatot várok szívesen.



2022. nov. 6. 11:44
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Sajnálom, nem pont olyan támogató környezetben élek, aki megtenne értem egy ilyen áldozatot, mindent magamtól kell hogy elintézzek.


Azon aggódtam elsősorban, hogy a holnapi napot nem éli túl a dobhártyám.

2022. nov. 6. 12:13
 12/46 anonim ***** válasza:
63%
Milyen áldozatot? 16+ évesen anyuci kísérget orvoshoz, wtf?
2022. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
40%

En tamogato kornyezetben elek, de van 2 gyerekem, barmi bajom van, egyedul tudok csak orvoshoz menni, mert a ferjemnek vigyaznia kell rajuk.

Megse sirok a sarokban, hogy de szar nekem.

2022. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Rendben, örülök neki.
2022. nov. 6. 12:23
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezve hogy elmúltál 16 fogd a taj-kártyádat, személyidet, lakcím igazolványodat, keresd ki, hol van háziorvosi ügyelet, szólj a szüleidnek, hogy oda mész és hajrá. Maszkot és feltöltött telefont vigyél magaddal.
2022. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Ki állítja, hogy az ügyelet nem írhat fel antibiotikumot? És miféle családban élsz te, ahol nem gondoskodnak a gyógyíttatásodról?
2022. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

Most is megmondtam nekik, hogy mi van a fülemmel és azt kérdezgetik, miért, mi vagyok én, orvos?

Nem hiszik el, hogy mennyire fáj.

2022. nov. 6. 12:42
 18/46 anonim ***** válasza:
Hát menj el az ügyeletre. Fájdalomcsillapító nincs otthon?
2022. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
53%
Fájdalmaid vannak, de még mindig itt vergődsz, ahelyett hogy úton lennél az ügyeletre? MEnnyire kell életképtelennek lenni ehhez?
2022. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Az egyetlen, aki vergődik a rosszindulatban, tudjuk, hogy te vagy.

További szép napot, ne ölj belém felesleges energiákat. Én megkaptam a válaszomat már, amit akartam, feleslegesen ne aggódj. ;)

2022. nov. 6. 12:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!