Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly vagy megúszta ennyivel?

Komoly vagy megúszta ennyivel?

Figyelt kérdés
Barátom tegnap miközben átrohantunk az egyik helyről a másikra ami kb.100m-rel arréb volt a nagy viharban, de haaverokkal voltunk csak ugye az eleje elindult oda ahol nem ázunk.És véletlen kigáncsoltam a abarátomat miközben kerülgettem a nagy tócsákat és elesett, gurult 3szor,4szer a földön és ahogy a srácokkal már odaértünk mert jöttek ők is mögöttünk de nem közel és amikor odaértüjnk barátom leült az ajtoba(egy suli elé mentüjk ott volt védett hely)és elájult felfelé nézett szinte alig láttam a szemét és orditottam a töbieknek h baj van jöjjjenek gyorsan és az egyik nagyon jo barátja (8 éve nem láttákl egymást de hihetetlen rendes)felpofozta a szájábol picit nyál akar folyni tátva volt és egyáltalán nem volt magánál.Szval felpofozta a srác, beszéltünk hozzá h erős vagy térj magadhoz itt a barátnőd, meg stb és visszatért nagyon fájt a feje m,ert ugye beverte pont egy beton szélibe, és csak bedagadt neki.Szval nagyon fájt és kérdezte h hol van mondtuk h a sulinál meg stb, okoé jol lett de nem anyira és szoritotta a kezét és egy idő után mikor tényleg jobban lett elmondta h közel volt a halálhoz.Látta a fehér fényt és nem viccel ez komoly volt...Persze közben vizesruháztuk a kabátjával ki az esőre aztán a nyakára.Jobban lett.Elmondta h mit látott (f.fény) és azt h hallotta h a nevét mondogatom mikor nem volt eszméleténél és azt mondta h annyira erős tudott lenni h miattam visszajött mert örülten szeret, és érezte amikor távolodott h van aki ott van és látja h majdnem elmegy...és az a barátnöje, meg nem fog engem elhagyni meg szavl minden olyan amiért egy férfi, egy ember visszajön van ereje és stb...értitek?És azt szeretném kérdezni h lehet vmi következménye?mert ettől félek.egész éjjel nem aludtam figyeltem h jol van e, normálisan veszi e a levegőket, meg stb.Hányt is utána mikor már hazafelé tartottunk de már észnél volt egedül tudott menni.mert ugy régi ismikkel jöttünk össze és ünnepeltünk kinn az éjszaka alatt.Mint általában a fiatalok de mi azért odafigyelve probáltuk, csak ne gáncsoltam volna ki véletlen, ez volt életem legszörnyűbb estéje, nem gyöztük megköszönni a barátjának h visszahozta stb.Köszönettel egy megijedt lány (18)És mindig azt hajtogatta h megakarom ölni?De ezt csak viccből mert általában mindig olyan helyen találom el véletlen ami nem jo.De aztán jobban lett és már csak röhögött de fájt is a feje, de nem vérzett csak fel volt dagadva,ja igen és pont a tarkoján találta el a betont.Senkinek nem mondtuk aócsak azok a haverok tudnak rola, nem akarta h a szülei akik nmem is aludtak otthon és nővére aki otthon volt megtudja mert rosszul is lettek volna, szval csak mostmár ti tudtok rola.Köszi és remélem mindent le tudtam irni.segitsetek.
2007. aug. 20. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nincs semmi baj?

Az agyrászkódás főleg ha ilyen mértékú nem vicc!!

Igenis el kell mondania a szüleinek és meg kellene mutatni az orvosnak!!Komoly problémája lehet ebből akár még 1 hét múlva is!!!!!!!!!!!!

2007. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
FONTOS HOYG MINÉL HAMARABB ORVOSHOZ MENJETEK MERT AZ ESÉS KÖVETKEZTÉBEN KIALAKULHATOTT EGY VÉRRÖG AZ AGYÁBAN AMI KÉSŐBB ÉRELZÁRÓDÁSHOZ VEZET ÉS AGYVÉRZÉST KAPHAT SŐT BELE IS HALHAT. LEBÉNÜLHAT MEG ILYENEK .NEKEM EGY KISEBB ESÉSEM VOLT CSAK A JÉGEN ÉS RÖGTÖN ELKÜLDÖTT AZ ORVOS EGY RÖNTGENRE. SZÓVAL NEM VICC.ÉVEKKEL KÉSŐBB IS ELZÁRÓDHAT AZ AZ ÉR.NEM FELTÉTLENÜL A BALESET UTÁNI NAPOKBAN. HA NEM VOLTATOK ORVOSNÁL AZ ESET UTÁN MOST MINDENKÉPP MENJUETEK. TUDOD AZ ÖRDÖG SOHA NEM ALSZIK
2007. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!