Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vírus, vagy valami komolyabb?

Vírus, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyerekkorom óta nem voltam ennyire beteg hasammal.

Csütörtökön kaját rendeltünk melóhelyre, ettem már itt ezelőtt, de utána pár órával elkapott a hasmars. Ez volt csüt.este. Tegnap 4x voltam 5-6 órás eltérésekkel. Ma reggel pedig újra. Már egy pukiban se bízom :D görcs előzi meg, annyit figyeltem meg, hogy tegnap még felül fájdogált, uténa lejjebb köldökk magasságban, most már alhas. Elég hurutos lett mára. Folyamatosan kortyolgatok, mértem lázat az 37,4, tegnap este is ennyi volt.


Ti mit tennétek? Lehet ez egy vírus? Lakótársam többet beteg így hasával, ő azt mondta 2-5 nap is lehet gyomorrontás, ha 1 hét az már vírus vagy valami baktérium.



2022. jún. 11. 08:42
 1/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Meleg van, ilyenkor hamar összejön egy romlott étel. Szerintem semmi "komoly", bár ez is csúnya dolgokat tud csinálni.
2022. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van most egy ilyen járvany szerintem, én is beteg vagyok. Jobbulást
2022. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elnézést, elírtam:nem járvany, hanem járvány
2022. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 nem egy ember mondta ezt nekem, hogy most terjeng valami hasmenéses vírus!

Nekem tegnap már egyszer se kellett mennem hála égnek, ma reggel még 1x volt, de nem az a "vizes" ami hétvégén. :D Szerintem még picit gyulladt.. Reménykedem!

Igyál te is sokat, meg valami sós oldatot szerezz be ki ne száradj!

2022. jún. 13. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy érdekes tünetem,amikor ki be húzgálom a hasam,akkor valami bugyog bennem. Van itt olyan aki elkapta ezt és hasonló tünete van? (Én vagyok az aki írta, h van ilyen járvány)
2022. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ne huzigáld :D főleg, ha beteg vagy az nem tesz jót!

Ilyet bárkinek csinálhat amúgy, ez semmi bajt nem jelent.

2022. jún. 13. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendben. Köszönöm
2022. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én is hajlamos vagyok hipochonderkedni kicsit, de ne tedd :D semminek utána se olvass, ne vizsgálgasd magad nyugizz relaxálj inkább, pihengess, sori, mozi akármi.
2022. jún. 13. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van :D
2022. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!