Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy pár hete együtt vagyok egy fiúval. Még távkapcsolat, most gondolkoztunk el igazán a találkozáson.

A helyzet az hogy valamelyik nap rámírt a legjobb barátja. Tesztelte a hűségem, de ez lényegtelen. Tőle tudtam meg, hogy a barátom nagyon beteg. 80%-a belehal. Azt is megtudtam, hogy nem szedi a gyógyszereket. Egyrészt mert túl makacs. Másrészt a tatája is ebben a betegségben halt meg, úgy hogy szedte a gyógyszereket. Harmadrészt sok mellékhatásai vannak. Azt hiszi, hogy túl élheti, gyógyszerek nélkül. Akármennyire próbáljuk a barátjával rábeszélni hogy szedje őket, mert nem hiába lettek kitalálva. A szülei nem tudják hogy nem szedi, mert dobja el őket és azt hiszik, hogy bevette. Ma volt a kórházban kontrollra és az orvos azt mondta hogy "nem néz ki jól". Erre ő annyit mondott állítólag hogy többet nem akar tudni és elment.


Hogy lehet valaki ennyire makacs és felelőtlen? Másik dolog, hogy azt se tudom milyen betegség. Valami az izmokkal. Az egyetlen amit találtam és halálos az az izomsorvadás, de ott megvan hogy melyik korban jelentkezik.


18 éves a fiú



2022. nov. 26. 02:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő így dönt, akkor ennyi. Csakhogy önzőség a részéről, hogy másokat szédít, miközben ő már készül a halálra.


Nem kell neked foglalkoznod se vele, se a betegségével, hacsak nem magánéleti kudarcra és egy lelki sebre vágysz.

2022. nov. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy együtt a fiúval, életedben nem találkoztál vele, netes ismerősök vagytok!

Sőt, ha teszteltet a haverjával, lehet, hogy ez a sztori is kamu, nem kellene bedőlni neki. Jobban tennéd, ha kiszállnál ebből a cirkuszból, csak feleslegesen terhel téged ezzel akkor is, ha igaz lenne. Ha őt nem érdekli, téged sem kellene, ott vannak a szülei, a haver nekik kellene, hogy elmondja, ők tudnak is érte tenni.

2022. nov. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak valaki szórakozik veled.

De ha mégsem inkább ne foglalkozz többet azzal aki 18 évesen ennyire felelőtlen, csak elrontja vele a Te életed is

2022. nov. 26. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy percet nem foglalkoznék ezzel a pasival a tesztelés után meg főleg. Az izomsorvadás sem válaogat csak leírják a főbb korosztályt ahol előfordul. Tudod a rák sem válogat korosztályt.
2022. nov. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a betegség? Konkrétan
2022. nov. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Épp ez az. Én sem tudom. Csak annyit mondott ő is és haverja is, hogy valami az izmokkal. És ő még azt hogy valami latin neve van, azt meg nem jegyezte meg, mert nem érdekelte.

Az még lemaradt hogy azért is nem akarja szedni, mert edz egy csomót és a gyógyszerek korlátoznák az izomépítést. De kit érdekel ez most?

2022. nov. 26. 09:27
 7/14 A kérdező kommentje:
#2 a haverja tudja, ő mondta nekem. A srác nem szólt volna semmiről, mert tudta hogy így kikészülök. Ő évek óta próbálja rábeszélni hogy szedje a gyógyszert, de nem hallgat rá sem. A szülei pedig nem tudnak arról hogy nem szedi a gyógyszert
2022. nov. 26. 09:31
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 aztán a haverja miért nem szól a szüleinek h a gyerek nem szedi?

Neked mint idegenre meg ráír hogy ez van

Nem gyanús?

2022. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7: mond Te hány éves vagy, hogy nem látod, milyen szinten manipulálnak téged?
2022. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint tobben is ra jottunk Kamu
2022. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!