Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Könyörgöm valaki segítsen....

Könyörgöm valaki segítsen. Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy pár hete együtt vagyok egy fiúval. Még távkapcsolat, most gondolkoztunk el igazán a találkozáson.

A helyzet az hogy valamelyik nap rámírt a legjobb barátja. Tesztelte a hűségem, de ez lényegtelen. Tőle tudtam meg, hogy a barátom nagyon beteg. 80%-a belehal. Azt is megtudtam, hogy nem szedi a gyógyszereket. Egyrészt mert túl makacs. Másrészt a tatája is ebben a betegségben halt meg, úgy hogy szedte a gyógyszereket. Harmadrészt sok mellékhatásai vannak. Azt hiszi, hogy túl élheti, gyógyszerek nélkül. Akármennyire próbáljuk a barátjával rábeszélni hogy szedje őket, mert nem hiába lettek kitalálva. A szülei nem tudják hogy nem szedi, mert dobja el őket és azt hiszik, hogy bevette. Ma volt a kórházban kontrollra és az orvos azt mondta hogy "nem néz ki jól". Erre ő annyit mondott állítólag hogy többet nem akar tudni és elment.


Hogy lehet valaki ennyire makacs és felelőtlen? Másik dolog, hogy azt se tudom milyen betegség. Valami az izmokkal. Az egyetlen amit találtam és halálos az az izomsorvadás, de ott megvan hogy melyik korban jelentkezik.


18 éves a fiú



2022. nov. 26. 02:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Konkét tüneteket írj, akkor tudok segíteni
2022. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem fog írni semmit, mert vagy kamu, vagy őt verték át.


Itt bukik ki: "Ma volt a kórházban kontrollra és az orvos azt mondta hogy "nem néz ki jól". Erre ő annyit mondott állítólag hogy többet nem akar tudni és elment."


Totál életszerűtlen, hogy a szóban forgó, betegségét letagadó srác ezt így adta volna vissza. A mindentudó narrátor tipikus esete: ezt vagy a kérdező találta ki, vagy a srác barátja.

2022. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12: igazad lehet


Az anyai ágon a nagynénikémnek fájt a bal bokája. Mi bajom van most?

2022. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudok tüneteket.

Nem mond semmit, mert nem akarja hogy aggódjak.

És amiután a haverja ezt elmondta kifaggattam a srácot és ő azt mondta azért nem mondta el mert tudta kikészülök.

És miért lenne jó nekem, az hogy kitalálok egy ilyent?

2022. nov. 27. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!