Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lassult le harmadik...

Miért lassult le harmadik oltás felvétele szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert az első kettőnek sem volt értelme
2022. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Hogy érted, hogy lelassult? Az oltakozási kedvre gondolsz, vagy valami lassulást tapasztalsz a beoltás során, (nyilván nem a beszúrásra meg az oltóanyag benyomására célzok, mert az 1-1 pillanat, hanem esetleg magára az adminisztrációra körülötte)

Egy háromszoros oltott, de a 3. oltásomat már régebben kaptam.

2022. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az oltási kedv. A válasz egyszerű: a rezsimnek most van fontosabb problémája is a COVID-tól, így nem azt propagálják. (Egyébként a tavalyi oltakozók javarésze sem a vírustól való félelem miatt oltott, hanem, hogy szabaduljanak, csak szólók...)
2022. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most messze nincs annyira fókuszban a dolog, mint tavaly ilyenkor volt, most a szomszédunkban zajló orosz-ukrán háború és ennek ezernyi gazdasági-politikai vetületei mindent elnyomnak.

Plusz hát ez lesz az első olyan karácsony, amikor igazán nem lehet azt mondani, hogy a csapból is a maradj otthon folyna... (mert még csepegni sem csepeg, és már csak 3,5 hét)

2022. dec. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Senkit nem érdekel már ez.

Régen túllépett rajta mindenki.

2022. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Az #1-essel értek egyet. Hasznontalan, eredménytelen és hatástalan (kivéve a mellékhatásokat, abból van dögivel) covid oltásokat felesleges volt felvenni eddig is. Valamit nagyon benéztek (vagy szándékosan - de a konteókat mellőzzük) a covid oltásoknál, mert semmire nem mentünk velük.
2022. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3: nyilván ha ahhoz kötik (és az elején még ellenőrizték is, kérték a kártyát, bár nekem a rajta levő QR-kódot talán csak 1-2-szer szkennelték, de olyanról is - hallomásból - tudok, akinek állítólag egyszer se) a kulturális lehetőségek - színház, mozi, kiállítások, stb. stb. - látogatásának lehetőségét, és ezt be is vasalják, akkor lesz egy réteg, aki oltat, csak mehessen ide-oda-amoda.

Van egy réteg, aki eddig se ment, és letojja magasról, csak ne kelljen oltatni.

Van, akinek nincs apelláta, kötelező (eü.), ott kibúvó legfeljebb úgy lehet, ha lelép (úgy értem, bejelentés nélkül eltávozik külföldre + nyilván Nyugatra). (elvileg nem lehet felmondani az eü-ben... de hát a határok nyitva vannak).

2022. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, mesélnél a mellékhatásokról kérlek? Mit tapasztaltál?
2022. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem már szinte mindenki elkapta legalább egyszer oltatlanul vagy oltottan. Én kétszer is, egyszer tavasszal, egyszer nyár végén (eladóként lehetetlen lett volna elkerülni). Nem oltottam és túléltem, bár eléggé brutál volt mind a kétszer. Legalább egy hét ágyban lázasan, agymosottan és még egy hét mire újra a réginek éreztem magamat. De ezek ellenére sem oltatnám magamat, attól jobban félek. (Anyósomnak több mint egy éve fáj a válla oltás óta, apósnak szintén, plusz ugyanúgy elkapták, ugyanúgy megszenvedték, após cukorbeteg is lett. Bátyámék is 3 oltás mellett elkapták, megszenvedték, szerencsére nagyobb baj nem lett - de ugyanez volt nekünk párommal oltás nélkül - szóval nem látom értelmét).

Szerintem lement a nagy pánik, a média másra figyel. Talán a maszkot majd bevezetik megint, de más nemigen lesz már ellene.

2022. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

#8: Hónapokig tartó megemelkedett vérnyomás és pulzus, amelyet végül gyógyszeres úton sikerült nagyjából helyretenni.

Nőknél (köztük páromnál is) menstruációs zavarok. Sajnos ezen még mindig dolgozni kell, azóta is.


Olyanokat most nem sorolnék ide, amelyek nem biztosak, van még jópár ilyesmi (hallomásból még tudok párat de nem megerősítettet nem hozok fel, mert úgyis az oltásfanatikusak betámadnak anélkül is).

2022. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!