Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen szert szoktak altatásos...

Milyen szert szoktak altatásos műtét előtt beadni?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy műtétem. Kb. negyed órával előtte kaptam egy injekciót, aminek furcsa hatása volt: hirtelen élénkké és közlékennyé váltam tőle, de onnantól kezdve csak szakadozottan érzékeltem a történéseket. Nem altató volt, mert valamennyire emlékszem rá, hogy utána még beszélgettem valakivel, és jóval később, amikor betoltak a műtőbe, feltettek a műtőasztalra az aneszteziológus orvosnő kellemes álmokat kívánt. Meg tudja mondani valaki, hogy mi lehetett ez az injekció?

2022. dec. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nyugtatót szokás adni általában. Leginkább sima Frontint.
2022. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1.: Kösz a tippet, de de azt hiszem, ez nem Frontin/Xanax volt (ezeket ismerem), hanem valami más/jóval erősebb.
2022. dec. 5. 21:22
 3/5 anonim válasza:
58%
Azért volt annyira ütős, ment vénásan adta be a xanax/frontint, sokkal gyorsabban, erősebben beütött.
2022. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3.: Kösz a hasznos infot!
2022. dec. 5. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Midazolam (Dormicum) inj. lehetett.

Alprazolam hatóanyagú inj. (Frontin, Xanax) Mo-n nincs.

2022. dec. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!