Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért betegszem meg ilyen sűrűn?

Miért betegszem meg ilyen sűrűn?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja kezdodott az egesz.

Egyik pillanatrol a masikra 39fokos lazam lett kb 1 hetig tartott (lazcsillapitoval). Utanna 1 hetig nem volt semmi bajom. Utanna meg megint lazas lettem es hanytam 2 hetig tartott kb az agybol alig birtam felkelni. Utanna vagy 2 hetig nem volt megint semmi. Es tegnap megint lazas lettem es este fele elkezdtem kohogni. Ma reggeltol mar megjobban elkezdtem kohogni alig kapok neha mar levegot mar a mellkasom es a tudom is faj a sok kohogestol.

Mar 2x vettem be ma 400mg lazcsillapitot, teat iszok, meg ittam ma egy kohogescsillapito pezsgotablettat amit majdnem kihanytam. Es alig birok kikelni az agybol.

(Pedig rendszeresen szoktam sportolni heti 3x de mar egy idelye hagyagolom ezek a szarok miatt)



2022. dec. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Háziorvosnál teljeskörű vérkép. Pajzsmirigy, hormonok, vitaminok, vas, stb., mind legyen benne.

Addig mind csak találgatás az egész.

2022. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most mertem meg a lazam es 38.3
2022. dec. 8. 22:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap szerintem el megyek dokihoz ha birok
2022. dec. 8. 22:25
 4/6 Sssaszem ***** válasza:
58%
Kedves Kérdező! Majd írd meg, hogy mi volt veled.
2022. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
nos?
2023. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eleg reg voltam mar fenz euen az oldalon..

De a dokinal voltam vagy 1000x..

Egymas utani vervetelek, vizsgalatok stb..

Mint kiderult pajzsmirigy alulmukodesem van, es szivritmus zavar.

Az utobbi fogalmam sincs, hogy okozhat ilyen tuneteket, de hat nem en vagyok a doki..

Jelenleg 6 fajta bogyot szedek ezekre es egyenlore jobban vagyok, de azert neha vannak sz@rabb napjaim is..

febr. 13. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!