Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért betegszem meg azonnal a...

Musztafa Kebab kérdése:

Miért betegszem meg azonnal a hidegtől? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember olyan mázlista, hogy sapka nélkül flangál egész télen, hideg vizet iszik még sincs semmi baja.


Ezzel szemben én csak meleg vizet ihatok és még akkor is megbetegszem a hidegnek köszönhetően, ha sapka és kapucni van a fejemen, ha azt leveszem, akkor szinte azonnal.


Tünetek: elsősorban szarul levés, értsd gyengeségérzet, szédülés, a többi tünet (orrfolyás, torokfájás alig)


Hozzáteszem, sportolok és egészségesen táplálkozom, de ennek semmi előnyét nem veszem, míg mások egészségtelenül élnek, mégsem lesz bajuk a hidegtől.


f28



2019. márc. 13. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy véletlen hipochonder?


Saját tapasztalat.

Hidd el, állandóan beteg voltam középiskolába.

Ahogy felnőttem, egyetemista lettem a szabadság miaatt, amit az egyetem adott, hát már 3 éve nem voltam beteg.

2019. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Mit értesz egészséges táplálkozás alatt?


Nem vagy nagyon stresszes (munka, iskola?)?

2019. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hidegallergia
2019. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es: nem. A tüneteim valódiak.


2-es: az étrendem sok gyümölcsöt és zöldséget tartalmaz + bőséges folyadék, de nem ez a lényeg, mert akik energiaitalon és cigin élnek semmi bajuk a hidegtől, szóval tuti nem ezen múlik a dolog.


Nem.


3-as: igen, valóban én is így gondolom, de neten azt írták, hogy akiknek ez van, azoknak kiütésük lesz a bőrükön vagy mifene.

2020. máj. 13. 08:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Azóta túl vagyok egy rádiófrekvenciás mandulaműtéten, mert gégészeten azt mondták az a baj, de nem vált be. Most antihisztamint szedek, mert azt mondták, de az sem vált.
2022. jan. 18. 05:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Jobban vagy azota?

Most en vagyok ugyanebbe a cipobe

2022. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 vagyok. Az en tüneteim

Gyengeség erzet, magas laz, eros kohoges, torok+mellgas fajdalom

2022. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ki kell majd venni őket, mert így nem okés.
2023. máj. 3. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!