Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt szoktatok...

Mennyi idő alatt szoktatok megfázásból és influenzából kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Discordon beszélgettem pár emberrel és szóba került a megfázás és az influenza. Páran mondták, hogyha ők elkapják, akkor 1-2 hónapig tart mire kigyógyulnak. Létezik ilyen? Én ha elkapom akkor 5-10 nap alatt teljesen kigyógyulok belőle.
2022. dec. 11. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Max pár nap
2022. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 hét.
2022. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Hat nagyon nem mindegy, hogy megfazas vagy influenza.

Egy szimpla kis megfazas nalam 3-5 nap, valtozo, de nem szokott 1 hetig tartani, az tuti.

Influenzas egyszer voltam eddig eletemben, 2 hetig borzasztoan rosszul voltam, magas lazam volt.


Ha a discord haverjaid soha nem hagyjak el a hazat es nem talalkoznak masokkal, nem jarnak kozossegbe,akkor el tudom kepzelni, hogy az immunrendszeruk a beka segge alatt van es nagyon sokaig tart meggyogyulni. De maskulonben felnott embereknel 1-2 honapig tartson egy szimpla megfazas? Vagy akar az influenza? Az brutalis, ott komoly bajok vannak, ha ez tenyleg igy van.

2022. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
max 1 hét... covid tartott 2 hétig.
2022. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A megfázás átlag 5 napig tart, az influenza 7-10 napig. 2018. karácsonyán benyaltam valami durvaságot, abból 1 hónap kellett, hogy kikecmeregjek (pedig akkor még a kanyarban sem volt a covid).
2022. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megfázás 3-4 nap. Influenzás gyerekként voltam utoljára szerintem.
2022. dec. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utoljára 3 éve voltam beteg, akkor majdnem 1 hónapig ugatva köhögtem, rosszul voltam nagyon. De valamiért minden nap úgy éreztem,hogy majd holnap jobb lesz,nem mentem orvoshoz,nem szedtem gyogyszert (ezt persze senkinek nem ajánlom). Aztán elkezdett fájni az összes (!) fogam egyszerre,úgy éreztem kirobbannak a helyükről. Aztán elkezdett folyni az orrom, semmiféle orrcsepp nem használt,nem kaptam levegőt 2 hétig.

Aztán szép lassan elmúlt. Ez 3 éve volt ugye, nem tudom,mi volt,akkor még nem voltak C. tesztek. covidot nem kaptam el (vértesztek alapján) és azóta nem voltam beteg egyáltalán.

2022. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!