Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máshol is mostanában sokan...

Máshol is mostanában sokan betegek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk senki, régóta.

Mégis milyen betegségre gondolsz?

2022. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nátha, influenza hasonlók vannak nálunk
2022. dec. 16. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukám van megfázva, de beteg, így sajnos minden évben.
2022. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég jöttem ki hányásos vírusos fertőzésből, húgom azelőtt javult fel influenzából, faterom meg most influenzás.
2022. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon lázasak?
2022. dec. 16. 10:57
 6/8 anonim válasza:
nálunk apunak fájt a feje, tesom hányt meg fájt a torka, nekem pedig a fejem fáj meg a torkom
2022. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Bő két évtized után a múlt héten engem is utolért valami takonykór. Most egyek kifelé belőle.
2022. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is most az is beteg, aki nem beteges egyábként. Én se vagyok az, de megtalált, duplán.

Kezdődött egy napos lázzal, majd influenzás tünetekkel 3-4 napig. Utána hazautaztam vidékre, itt meg fájlalta apám a torkát, mire hazaértem írt tesóm, hogy neki is fáj, aztán már nekem is. Az nem volt vész, de másfél hétig jött a dzsuvesz az orromból.

Erre hazajövök, tesóm pár napja hányt na mondom de jó.. Nagyon imádkozom, hogy ezt ne szedjem fel, mert nagyon fóbiás vagyok.

El vagyok szeparálva, üeg fertőtlenítős már mindenem.

2022. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!