Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? Minden elhalkul pár másodpercig.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig 5x fordult velem elő az elmúlt kb 3 hétben,hogy egy pár másodpercig minden sokkal halkabb lesz, és egy ilyen halk furcsa zúgást hallok. Meg néha ilyen enyhe szédülést is érzek eközben. Illetve nem is szédülés, hanem egy furcsa érzés amit sosem éreztem, de elmagyarázni sem tudok. A legelső ilyennél azt éreztem, hogy összesek, ezért el is indultam anyumhoz, ha lenne valami. De közben elmúlt. Eléggé ijesztő volt. Viszont fogalmam sincs ez mi lehet. Tanácstalan vagyok, hogy milyen orvoshoz forduljak, mert nem tudom mivel kapcsolatos lehet. Magas vérnyomás problémám volt, viszont az már elmúlt szerencsére. 17/f

2022. dec. 19. 19:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pontosítok: minden halkabb lesz, és torz
2022. dec. 19. 19:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvoshoz ő pedog majd tovább fog küldeni téged a megfelő helyre
2022. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Fülzúgás lehet, amit a vérnyomás esés és növekedés is okozhat, meg számtalan dolog. Keresd fel a háziorvosod, jobbulást.
2022. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az én háziorvosom nem igazán foglalkozik velem. Volt egy komolyabb problémám, amire azt mondta,hogy felesleges aggódni miatta. Utána derült ki, hogy nem volt felesleges. Jelenleg lépmegnagyobbodásom is van, arra meg annyit mondott, intézzük ki:D De amint 18 leszek orvost váltok.
2022. dec. 19. 19:37
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ki kell cserélni a fül-orr-gége szettet.
2022. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak ijesztgetni , nekem 2× volt hasonló , először elég durvának tünt - kb 5 mp ig tartott de többnek tünt - olyan volt mintha elmenne a hallás , torzulna a látás és a térbeli érzékelés , nekem sokszor alacsony a pulzusom -ezért vettem egy drága okosórát és elkezdtem hordani , folyamatosan lehet rajta követni a pulzust , amikor legközelebb hasonlót éreztem és az is elmúlt 5-10 mp alatt akkor visszanéztem és azt láttam hogy az óra szerint az elmúlt 10 percben a legalacsonyabb pulzusom 37!! volt , hát nagyon megijedtem , de hiába mentem sok orvoshoz igazából senki nem tudott semmi számomra megnyugtatót mondani , csak h nincs miért aggódni. De ezer és ezer dolog okozhat hasonlót , lehet neked leesik a vérnyomásod vagy épp felmegy stb.
2022. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fül-orr gégészet lesz szerintem. De háziorvost kérdezd meg.
2022. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi most a helyzet ?
2022. dec. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.

Továbbra is támadnak az oroszok.

2022. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#6 Lényegében nálam is teljesen ugyanez volt a tünet amiket felsoroltál:D azóta mértem a pulzusom, és változást nem tapasztaltam.

#8 Azóta csak egyszer fordult elő. Háziorvost próbáltuk hívni, de nem lehet elérni, pénteken tudok hozzá bemenni. Remélem fog segíteni

2022. dec. 22. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!