Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?...

Ez milyen betegség lehet? Minden elhalkul pár másodpercig.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig 5x fordult velem elő az elmúlt kb 3 hétben,hogy egy pár másodpercig minden sokkal halkabb lesz, és egy ilyen halk furcsa zúgást hallok. Meg néha ilyen enyhe szédülést is érzek eközben. Illetve nem is szédülés, hanem egy furcsa érzés amit sosem éreztem, de elmagyarázni sem tudok. A legelső ilyennél azt éreztem, hogy összesek, ezért el is indultam anyumhoz, ha lenne valami. De közben elmúlt. Eléggé ijesztő volt. Viszont fogalmam sincs ez mi lehet. Tanácstalan vagyok, hogy milyen orvoshoz forduljak, mert nem tudom mivel kapcsolatos lehet. Magas vérnyomás problémám volt, viszont az már elmúlt szerencsére. 17/f

2022. dec. 19. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Helyzet ?
2022. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy ? 1-es vok
2022. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!