Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegségtől való félelem...

Betegségtől való félelem okozhat a fejben villanó, áramütésszerü érzést, ami pár másodpercig tart csak?

Figyelt kérdés
Ilyen villanások vannak a fejemben,közben mintha a fülemnél szoritana,pár hónapja van hogy hetekig nem érzem,aztán előjön megint,és tart pár napig.Sajnos hypohonder is vagyok,félek a betegségektől,és hogy valami bajom lesz.Voltam nemrég neurológusnál,ő mindent rendben talált.
2011. máj. 10. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem!

Biztos, hogy nem az okozza! Biztos, hogy van nalami más bajod is, ráadásul elég súlyosnak tűnik.

Elég aggasztó, hogy a neurológus semmit nem talált...

2011. máj. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Súlyosnak tünik?Miből gondolod?Most kicsit megijesztettél.
2011. máj. 10. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is vannak, voltak ilyenek, ebből aztán pánikbetegség lett, én is félek a betegségektől, szerintem ez neked pánikbetegség, szedjél magneb6-ot, olyankor nekem nincsenek ilyenek, de néha amikor nem szedem nekem is előjönnek!!!
2011. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne ijedezz, nekem évek óta vannak!!! Semmit nem talált nálam az orvos!!!
2011. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig voltam szívultrahangon, ekg-n, nagyvérvételen, koponyaröntgenen, gerinröntgenen. Semmi nincs, idegi alapon van!!!
2011. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi,kicsit megnyugtattál!:-)))Neked is ez a fura villanó érzés volt?Én is arra gondolok,mert ha nem figyelek rá,van tennivaló,akkor nem érzem.Ált mikor itthon vagyok egyedül,a babám alszik,akkor szoktam érezni.

Voltam én is ekg,fülészeten,vért vettek,minden ok.

Csak ez idegesit,mert fura, a doki szerint kismama betegség....

2011. máj. 10. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindez azért van, mert figylsz rá és keresed az okát. Hypochonder vagy. Próbáld ezt elfogadni, és minél mélyebben tudatosítani magadban. Olvasgass a hipochondriáról a neten, hidd el, segít magadra találni. Nekem is volt ilyen időszakom, és mindenféle tünetet észleltem magamon, többek közt ezt is... minden kivizsgáláson voltam, semmi szervi bajom nincs, végül a háziorvosom mondta meg, hogy hipochondriában szenvedek. Idő volt helyrekattanni agyban, de érdekes módon azóta semmilyen panaszom nincs... :D Ma már csak nevetek magamon.
2011. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen ,nekem is ezt mondta a házidokim,hogy fejben tegyem helyre magam.
2011. máj. 10. 13:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak néha ugyanilyen villanások a fülem mögött a fejemben, nálam is mindent rendben talált a neurológus, azt mondta, stressz, pánikbetegség lehet az oka. Pánikbeteg vagyok évek óta, sokáig nem volt ilyen tünetem, csak a mellkasszorítás, légszomj meg egyéb gyakori tünetek, de mondta az orvos, hogy a pánikbetegségnek gyakorlatilag bármilyen tünete lehet, és évek múlva is előjöhetnek új tünetek.
2011. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ilyen kis villanások, mintha vakut kattogtatnának a fejemben, elég sz@r érzés, de tudom, hogy nem kell félni tőle!!!
2011. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!