Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázálom milyen?

Lázálom milyen?

Figyelt kérdés
Mit álmodik a nagyon lázas, beteg, rosszul lévő ember? Felijed rá? Magában beszél? Vagy milyen? Szerencsére nekem még nem volt.

2023. jan. 2. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Te kérdezted a hányást is! Orulj h nincs betegseges! Ne kérdezz butaságokat. Örül aki beteg h el nem h meg emlekezzen arra h mit álmodott.
2023. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt magas lázam, de valójában álomban semmi különbség nincs. Többször felébredsz, hogy itt fáj, ott fáj, nyugtalan vagy, remegsz, fázol, ég a szemed, nálam mintha 100 ember beszélne hozzám egyszerre,de nem értek semmit belőle,ez kb. 39-nél,38,8-nál van nálam így.
2023. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátomnak volt 40 fokos láz, azt mondta, olyan sok fxságot még sohasem álmodott össze, plusz sokszor ilyen félébren szenvedett, hallucinált...
2023. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naja, inkább ez a féléber állapot az, ami jellemző erre. Hallucinációk vannak nálam ilyenkor, de ha felkelek, akkor már nem, viszont minden lépés fáj.
2023. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vans$ válasza:
Én is voltam . A paplanom megnőtt hatalmasra ,és meg akart fojtani .
2023. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!