Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés hányni?

Milyen érzés hányni?

Figyelt kérdés
Milyen érzés hányni?Továbbá milyen érzés előtte és utána?És még egy kérdés:A lázálom milyen??Ha valakinek volt már mesélne róla?Nagyon rossz?

2020. dec. 3. 23:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Főként a betegség miatti hányás érdekel.
2020. dec. 3. 23:18
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul érzed magad, hányingered van, tudod hogy hányni fogsz. Nekem nagyon rossz, görcsbe van a gyomrod, jön a keserű savas gyomortartalom, és ha más miatt nem, majd amiatt hánysz újra hogy azt megérzed. Utána sokkal jobb, főleg miután mostál fogat. Megkönnyebbülés.
2020. dec. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Én előtte szédülök és kavarog a gyomrom. Olyankor utálom ha velem foglalkoznak. Ha pl valaki néz vagy kérdezget hogy jól vagyok-e, vagy hozzám ér. Az a jó ha olyankor békén hagy mindenki.

Erősen pánikolok mert annyira rettenetes és gusztustalan dolog hányni, hogy mindenképp el akarom kerülni. Csíp, mar, undorító íze, állaga és szaga van, folynak tőle a könnyeim, telimennek az orrlyukaim is, és mindig attól félek hogy megfulladok.

Viszont utána sokkal jobb, megkönnyebbülök.

A lázálom pedig leírhatatlan. Nekem a félelmeim jönnek elő olyankor, megfogalmazni sem tudom hogy mi történik az álomban, az egész megfoghatatlan. A legdurvább szorongás amit el tudsz képzelni, végtelen ismétlésre állítva.

2020. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Igyál meg fél liter meleg sós vizet, és megtudod.
2020. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Betegség miatt nagyon szar.

Nem mindig érzed a hányingert, csak jön.Minden kijön belőled.

Csak a kúp jó.Hányás elleni tablettát is kihányod.Ha üres a gyomrod akkor a semmit hányod.

Okádsz mint állt, úgy érzed a szemed is kiesik.Fogat mosni se nagyon tudsz mert nagyon váratlanul jön, és kihányod a fogkefét is.

Na kérlek, ilyen a betegség miatti hányás.

Saját tapasztalat.

És ha mindent borzasztóan össze okádtál, akkor a csúcs, hogy fel kell takarítani.De a saját hányásodtól is annyira undorodsz, hogy közben folyton csak hánysz.Ég a nyelőcsöved,szét akar repedni a torkod.Büdös vagy.Éhes.Nem mersz enni.Tudod, hogy inni kell mert kiszáradsz.

Borzasztó nagyon.

2020. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Maga a hányás nekem már általában megkönnyebbülés, a közvetlen előtte lévő állapot a borzasztó, mikor egyre rosszabbul vagyok...

Illetve még az nagyon szar, mikor csak az inger van meg, de már nincs minek kijönni és csak öklendezek, de semmi...

2020. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
Te még sosem hánytál?
2020. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon sokszor hánytam sajnos, főleg a stressz miatt. Nagyon rossz, még belegondolni is hogy mennyit szoktam szenvedni előtte. Olyankor engem is nagyon zavar ha velem foglalkoznak, azt szeretném hogy hagyjon békén mindenki, nem is szoktam akkor elmondani senkinek. Előtte a legrosszabb, utána már sokkal jobb. Nekem mindig fejfájással kezdődik, ami fokozatosan erősödik és egyre rosszabbul leszek. A vége felé már szinte elviselhetetlen a fejfájás és folyamatosan úgy érzem hogy mindjárt hányni fogok. Egyszer csak kicsit megszűnik a fejfájás és egyre több nyál termelődik a számban. Ilyenkor szokott jönni a hányás jobb esetben, általában egymás után többször is. Van úgy hogy csak öklendezek de nem jön semmi, na ez a legrosszabb. Ez a folyamat általában többször megismétlődik. Amikor végre kijön minden aminek ki kell, utána sokkal jobban leszek. Ha már nagyon rosszul vagyok, akkor mindig hányni akarok, mert ilyenkor már csak az tud segíteni. Maga a hányás szerintem egyáltalán nem rossz érzés. Egyszer fordult elő velem amikor nagyon rossz volt, akkor azért mert már nem volt mit kihánynom és valami sárga színű folyadék jött, de úgy hogy közben nem kaptam levegőt sem, egymás után sokszor. Ez életem legrosszabb "élménye" volt, 7 évvel ezelőtt történt, azóta szerencsére nem volt ilyen, de ezt sosem fogom elfelejteni. A lázálom fogalmam sincs milyen, olyan nekem még nem volt.
2020. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg sem kottyan a hányás.

Gyorsan kiszaladok a WC-be és elintézem. :D

Kicsit marja a torkomat, de nem olyan nagy szám az.

Nem is értem, hogy egyeseknek miért olyan borzasztó ez.

Lázálmom meg még nem volt soha.

Ha lázas vagyok, ugyanúgy alszok, mint máskor.

2020. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

9-es: Jó neked. Azt értem hogy a hányás nem nagy szám, de nem vagy rosszul előtte kicsit sem, csak úgy a semmiből jön és egyszer csak hánysz ? Ezt valahogy nem tudom elképzelni.


8-as vagyok.

2020. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!