Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Influenza? Sima...

Ez mi lehet? Influenza? Sima megfázás? Covid?

Figyelt kérdés

Fáj a fejem, a torkom eléggé, és néha hőemelkedésem, pici lázam van.

1-2 napja. Nem vészes, de nem is romlik már. Mi lehet ez?



2023. jan. 11. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi informacio alapjan akar agytumor is.


Csinalj egy covid gyorstesztet, ha negativ meg mindig lehet influenza vagy RSV, de mivel feltetelezhetoen nem vagy ovodas vagy annal fiatalabb, nem.fogsz belehalni.

2023. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Ezek alapján valószínűsíthetően vaszkulitisz,de,hogy pontosan milyen pl: Wegener-granulomatózis vagy Kawasaki azok a pontosabb vizsgálatok után derülhetnek ki. A vaszkulitisz egy érgyulladásos betegség, ahol az érfal megvastagszik, legyengül ezáltal csökken egyes szervek vagy szövetek vérellátása. Én nem szaroznék irány a kórház!


Üdv,

egy orvos

2023. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Gyömbér, méz, egy fél fokhagyma reszelve, kis citromlé friss citromból.


Ezeket bekevered forró teába, majd mikor már csak meleg, és nem forró megiszod.


2 nap alatt helyre hozott, mikor úgy fájt a torkom, hogy a nyálam se bírtam lenyelni.

2023. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Igy senki nem tudja.

En nem tul eros tuneteket ereztem tegnap, ket nappal repulout utan. Negativ lett a tesztem. Ma meg vacakabbul voltam. Az influenzanal egyaltalan nem rosszabbul, csak gyanusan olyanok voltak a tuneteim, mint az elso oltas utan. Sajgo szemgolyo es sajgo hat. A masodik tesztem pozitiv. Azota masik szobaba kulonultem a ferjemtol, o pedig maszkban fog vasarolni.

2023. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
4,wahhahahaha.Covidrettegők. :D
2023. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!