Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epeműtét után panasza volt...

Epeműtét után panasza volt másnak is?

Figyelt kérdés

Műtét után vagyok 3 héttel. Tartom a diétát.

Este gyakran rossz a gyomrom és fehér a nyelvem.

Egy idő után el fog múlni vagy a kivett epehólyag miatt van?



2023. jan. 19. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az ismerôsôm is panaszkodik. Többször keveset kell enni azt mondta neki az orvosa.
2023. jan. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Műtét előttieknek üzenem. Ne féljenek rutin műtét. Jobban érzem magam, mint előtte. Ehetek mindent. 10 kilót fogytam, ami rám fért és azóta is tartom magam. Egyszerre nem tudok sokat enni, de nem is baj.

Szóval csak pozitív dolgot tudok mondani. 2 hónap diétát be kell tartani és utána lehet enni mindent fokozatosan. Pontosabban ki kell tapasztalni.

2023. ápr. 8. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy megtaláltam ezt a kérdést. Kedves kérdező, holnap fognak engem műteni, így a bátorító hozzászólásod jól esett. Remélem azóta is jól vagy. :)

Ha esetleg olvasod még, és van egy kis időd, leírnád műtét után miket ettél?

2023. szept. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. Szépen fokozatosan kezdtem el enni. Kisebb hasmenésen kívül semmi bajom.
2023. szept. 17. 11:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapni fogsz egy étrendet, amit követni kell.
2023. szept. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!