Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan, hogy egy...

Zoézi kérdése:

Létezik olyan, hogy egy fájdalomnak rezgesei vannak?

Figyelt kérdés

Egy nagyon érdekes dolgot mondott a párom ma reggel.

Alapjábanvéve migrénes vagyok és az elmúlt éjjel is borzasztó fejfájásra ébredtem. A párom aludt mellettem, nem ébredt fel, amikor felkeltem a gyógyszert bevenni. Nagyon erős fejfájásom volt, de vissza tudtam aludni. Reggel az volt a párom első kérdése, hogy fájt-e éjjel a fejem? Visszakéreztem, hogy miért?

A válasza azóta is a fejemben kattog!

Azt mondta, hogy kétszer is hozzám bújt éjjel, de néhány másodperc után arrébb húzódott, mert amikor a fejünk közel került egymáshoz, úgy érezte, mintha irtózatos fájdalom jönne felé. Nem tudta megmagyarázni, de olyan fejfájást írt le, ami a migrénes rohamoknál jelentkezik nálam is. Azt is mondta, hogy ahogy arrébb húzódott eltűnt a fájdalom. Hozzá teszem, hogy sohasem fáj a feje! Több migrénes rohamomat végig nézte már. Szinte pánikba esett, nem tudta elképzelni, hogy ilyen is lehet egy fejfájás!

Utána jártam, orvostól a természetgyógyászig. Még piercinget is berakattam.

De ilyet még soha sehol nem hallottam, hogy egy fájdalomnak rezgesei volnának!


Lehet, hogy csak képzelte volna az érzést? Vagy van ilyen?

Nem tudjuk, hogy mit gondoljunk!



2023. jan. 20. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Elég paranormális. De ha vigasztal 2 napja egy mákosgubát ettünk anyámmal(megkínáltam az enyémből) és minkettőnknek megfájdult a feje., xD :o
2023. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Berezgett a mák... -)
2023. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cubina ***** válasza:

Szerintem az lehet inkább, hogy eléggé átvette a sok fejfájás az uralmat az életetek felett. Te is kínlódsz és a férjed is tanúja a sok migrénnek, nagyon meg van ijedve a rohamoktól, ráadásul segíteni sem tud rajtad.

Gondolom hogy nagyon szeretitek egymást és átérzi a fájdalmadat is.

Lehet, hogy tudat alatt már közeledni sem mer, nehogy attól is migréned legyen. Az is lehet, hogy alvás közben is nyögdécselsz a fájdalomtól, vagy álmodban panaszkodsz, a párod pedig hallja, érzékeli, akár úgy is, hogy közben ő is alszik.

2023. febr. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!