Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mégis, Hogyan , legyen jobb...

Mégis, Hogyan , legyen jobb közérzet, életkedv ilyen esetben?

Figyelt kérdés

mit tegyek, mit szedjek?

Megbetegedtem, 10 éve, és mozgássérült lettem, az állaapotom nem lesz soha jobb , 35 éves koromig, éltem vidáman Boldogan, már egyre jobban nem tudom elfogadni, beletörődni a betegségembe és emiatt, már az alkoholhoz nyúltam pár éve,

És az alkohol nem vezet jóhoz,már nem akarok inni. Milyen gyógyszert kellene szednem,ami adna életkedvet,akaratot?



2023. jan. 23. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle gyógyszer vagy egyéb szer nem ad életkedvet, neked kell talpraállni, megkeresni, mi az, amivel elöbbre jutsz.

Keress meg egy pszichológust, hagyd abba az alkoholt és találj értelmet az életedben.

2023. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2023. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, konkrétan mi a bajod, de rengeteg mozgássérült ember képes értelmes, kielégítö életet élni, ami neki is örömet szerez és értelmet ad a létezésének a saját szemében is.

Keress fel egy szakembert, és ne a negatívumokat nézd.

2023. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!