Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Újra beadatnád a "covid"...

Újra beadatnád a "covid" "oltást",ha visszapörgethetnéd az időt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
97%
Milyen hivatalos forrást is emlegetsz?
2023. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell visszapöregetni az időt Kérdező. A hamarosan érkező, következő pandémiánál is önként mennek majd oltatni. Fel sem fogják, mi történik körülöttük és velük.
2023. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
69%

Harari egy író, meg történész. Mi itt a hivatalos forrás? Nem értem azt sem, hogy kapcsolódna a véleménye az oltáshoz.


Veleménye mindenkinek lehet, de még csak nem is szaktekintély a temában.

2023. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
41%

12


Mert mi folyik velem és körülöttem?

Most azt kéne mondanom hogy állandóan beteg vagyok és rákos, meg minden második ismerősömet viszik a kórházba hirtelen szívleállással? 😄


Mert egyik sincs, pedig már 2 éve oltott vagyok. Jaaa, majd a 3. évben fejlődik ki a rák…vagy a negyedikben…vagy mikor 70 éves leszek.

2023. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
13%
#13 Egy író meg történész? Ennyi? 😄 Az nincs meg, hogy Harari a Világgazdasági Fórum alapítójának és elnökének (Schwab) a főtanácsadója? Schwabnak meg van egy világ és emberátalakító terve, amit 3 éve elindított és a parlamentektől a médián át már lassan a csapból is ez folyik. Harari rohadtul szaktekintély a témában, már bocs.
2023. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, hogy mindig azok látnak az átbszás mögé akik ilyen 8 általánost kijárt élet iskolájás hótbuta emberek.


Érted, orvosok oltatnak, az értelmiségiek próbálnának érvelni meg kutatási eredményeket bemutatni, de nem, Panelproli Pintyőke 30.éve Sparos kasszásként látja, hogy ez mekkora összeesküvés, csak sajna 70 IQ kell hozzá, hogy belásd, ezért te nem érted.

2023. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
36%
#16 Érdekes, hogy míg más összetojta magát egy ilyen gyenge, lekövethető kis vírustól, addig én pl éjjt nappallá téve figyeltem az eseményeket, folyamatosan olvastam és tájékozódtam, meghallgattam a rengeteg felszólaló orvost, professzort, hogy mennyire ellenzik az oltást és mennyi bajt okozott világszerte, meghallgattam amit Schwab YGL diákjai elfecsegtek, utána néztem alaposan a dolgoknak, a Vuhani labornak, az Eventnek, a WEF-nek, millió ezzel kapcsolatos dolognak, embernek és szervezetnek.. A rettegés helyett lényegében komoly háttérkutatásokat csináltam egész covid alatt. Szóval mondhatsz nekem bármit, nézhetsz hülyének, de nem én dőltem be annak, hogy egy náthával egyenlő halálozási rátájú vírustól ki fog halni az emberiség 6 oltás nélkül. Ha vetted volna a fáradtságot, vagy legalább minimálisan is tájékozódtál volna, mostanra te is előre tudnád a következő évek lefolyását, mint én, hiszen nem titok semmi. Helyette inkább kötekszel, meg próbálsz hülyének beállítani, mert ez az egyetlen "fegyvered", ha hozzá sem tudsz szólni a témához. Inkább húzd össze magad haver, mert te buktál el az IQ teszten.
2023. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
50%

"Ha vetted volna a fáradtságot, vagy legalább minimálisan is tájékozódtál volna, mostanra te is előre tudnád a következő évek lefolyását, mint én, hiszen nem titok semmi."


Mik lesznek a jövő heti nyertes lottószámok?


"komoly háttérkutatásokat csináltam"


Hát hogyne. Kis kutatnivaló:

[link]

2023. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
58%

#16

Gondolom, akkor Dr. Tamasi József [link]

vagy Pócs Alfréd is egy tanulatlan fotelharcos szerinted? 🙄😒


Figyelj, a történelem 100 évente megismétli önmagát. Nem kell senkinek se hinni, itt az internet, mindent megtalálsz rajta, csak utána kéne járni a dolgoknak.


Hány oltásod van? Hányszor voltál azóta beteg?


Oltatlanként egyszer se voltam beteg, amióta ez a félelemkeltő propagandás hiszti tart. Ja, és a félelem több embert képes megölni, mint bármi más.

Soha nem adatnám be ezt a kísérleti fázisban lévő löttyöt.

2023. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
30%
#18 Esküszöm fáj, mikor ilyen IQ nuku emberekkel kell társalognom, mint pl te. Na ezért tartunk ott, ahol. 😄 Sebaj, rettegj előre a következő mesterséges pandémától is és véletlenül se tájékozódj hivatalos forrásokból. Minden jót. 😘
2023. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!