Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Újra beadatnád a "covid"...

Újra beadatnád a "covid" "oltást",ha visszapörgethetnéd az időt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

#69 Abban is van valami, amit írtál.

Máshol írtam, hogy a mai technológiai szinten magát a vírust is módosíthatták úgy, hogy a céljaiknak megfelelő legyen. Honnan tudjuk, hogy a "nagyok harcából" melyik segíti elő az életbenmaradásunkat, vagy halálunkat?

Ilyen vonalon gyakorlatilag vakon kellett dönteni, tehát akár a tudás is lehet félrevezető tényező.

Szóval azon gondolkoztam, hogy talán a vírus volt megbuherálva. Esetleg nem is koronavírus, hanem valami retrovírus. Akkor az emberiségnek reszeltek, ha ezzel rossz a szándék.

Honnan tudhatom, hogy nem ez történt? Honnan tudom, hogy a vakcina tényleg az, aminek leírták? Honnan tudom, hogy egyik/másik/mindkettő jó, vagy rossz szándékkal készült-e? Mert szerintem sehonnan.

SZóval lutri volt mindenképpen, ugyanakkor én azért azt nem hiszem, hogy egy emberiség elleni komplett kivégzési hullám állna a vírus, vagy a vakcina mögött.

Szerintem ilyen léptékben a legegyszerűbb megoldás lesz az igazság:

Ez egy laborban kísérletezésre való, ennél fogva turbózott koronavírus, ami kikerült, és a vakcina pedig az, aminek mondják, és csak egy sima vakcina. Én ezt tartom valószínűnek, de mondom, akármi is lehet az igazság, mert a pórnép igazán semmit, de semmit nem tud soha a legnagyobb vezetők céljairól, eszközeiről.

Már mindenki döntött, az idő megmondja az igazságot.

2023. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!