Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Újra beadatnád a "covid"...

Újra beadatnád a "covid" "oltást",ha visszapörgethetnéd az időt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
63%
De linkelj már egy hivatalos forrást, az még mindig elmaradt, holott lassan háromnegyed órája rákérdeztem. A jövő heti nyertes lottószámok pedig...?
2023. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
68%

"Hány oltásod van? Hányszor voltál azóta beteg?"


4 oltásom van, egyszer sem voltam azóta beteg.


Mivel mindketten kiragadott példák vagyunk, ez kvára nem mérvadó semmi mellett vagy ellen.

2023. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
22%
#21 Mást se csinálok lassan 3 éve az oldalon, mint linkelgetek, keresd vissza azt a millió linket, engem meg hagyj a hülyeségeiddel. Vicceskedjél csak a lottószámokkal, nagyon szellemes, mint egy óvodás vicce, de még annál is szánalmasabb. Ezzel amúgy magadat járatod le, hiszen tényleg mindent lehet tudni előre, annyira nyíltan zajlik. 😄 Rettegj, hamarosan jön mégegy pandémiaaaa. De semmi baj amúgy, nyilván elnézem én már a hozzád hasonló személyek diliét, szépen látszik rajtad is, hogy hat az oltás.
2023. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
69%
Szóval nincs semmi link, értjük. Köszönjük.
2023. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
29%
#24 Miről szeretnél linket? Schwab és Harari? Marc Van Ranst előadása a H1N1 színjátékról? EU parlament magántulajdon eltörlése? Nemzetközi konferencia a háború valódi okáról és a népírtásról? Global Future kongresszus az "új ember" megalkotásáról? ...
2023. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:
Számomra az a legmegdöbbentőbb,hogy mennyien nem néztek utána ezeknek a "vírust" legyőző injekcióknak és a "vírust" kimutató teszteknek.Mellesleg melyik injekciót kell zsarolással,fenyegetéssel,erőszakkal,jutalom ígéretével adni?
2023. jan. 25. 22:52
 27/71 anonim ***** válasza:
62%

Igen, beadatnám az oltást.

Egyrészt azért, mert a munkám miatt amúgyis sokféle oltást kapok, egyel több, vagy kevesebb, mindegy.

Nem keveset tanultam, ezért értem a koronavirusok működését, és úgy általában az oltások működését is.

A covid vírusról is hiteles forrásból tájékozódtam, amit csak lehetett tudni róla eddig(!), azt értem. A mostani oltások technológiáját értem.

Mindezek után képes voltam mérlegelni a vírus és az oltás előnyeit/kockázatait, és eldönteni, hogy oltassak-e?

Ennél kevesebb előképzettséggel hihetetlenül felelőtlen, és ostoba az, aki "majd én megmondom, mert jobban tudom, és a Marika is azt mondta, hogy..." alapon dönt. Nem, rohadtul semmit nem tud. Marika néni sem. Aki lusta tanulni, és/vagy semmit nem ért a szituból, az legyen szíves, ne okoskodjon...

Oltattam, jól tettem.

Nem lesz olyan variáns nagy valószínűséggel, ami miatt újabb oltás kellene. Ha mégis lesz, majd oltatok.

Sajnálom, hogy sokan haltak meg, vagy szenvedtek egészségkárosodást fölöslegesen, a tanulatlanságuk, és ostobaságuk következtében, de ez nemcsak a covid-al kapcsolatban van így. Darwin-díjasok mindig lesznek. Sajnálom, de tudomásul veszem...

Jó egészséget!

2023. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
14%
#26 Hát Kérdező, a társadalom rohadtul le van butítva és simán lekenyerezhető bármivel. Most ez gonosz lesz, de a buksisimi mellé dukál a jutifalat is, ha engedelmeskednek. Így észre sem veszik, ha átbsszák őket.
2023. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
31%

#28 Nekem az a véleményem, hogy a covid19 egy olyan virus, aminek ugyan egy természetes koronavirus az alapja, de mivel 20 éven át éppen ilyenből akartak kifejleszteni egy univerzális koronavirus vakcinát (az USA Wuhanban) és egy kórokozót minden esetben úgy módosítanak egy laboratóriumban, hogy felerősítik az okozott tüneteket, és /vagy felgyorsítják a replikációt, és /vagy növelik a fertőzőképességet, stb, hogy értelmes időn belül tudjanak vizsgálati eredményre jutni, ezért úgy gobdolom, hogy a covid19 egy kísérleti szakaszból veletlenül kijutott kórokozó. Ebben a fázisban viszont maximálisan megüti a biologiai fegyverek szintjét, bár ezesetven kizárnám a szándekosságot.

Milyen véletl3n, hogy Karikó 20 ece dolgozik az mRNS vakcinán, es minden készen volt már, csak penzt nem kapott az emberi tesztekre.

Amikor ez a virus elszabadult, az USA pontosan tudta, miről van szó, viszont azt bem, hogy a kinai katonaság (akik átvették pár éve a labort) mit kotyvasztottak az addigi fejlesztésből, és ebben az állapotában mennyire veszélyes lehet, és "hirtelen" lett pénz a humán tesztelésre, meg a tesztel után a gyártásra.

Komolyan úgy gondolod, hogy ha egy "nátha" lenne, akkor az USA előfinanszírozta volna a teszteket, meg a gyártást? Szerencse, hogy annyira nem voltak dilettábsok a kínaiak, mintha kétszer annyira lettek volna, de a laborban is elszabták, meg a politikusaik is honapokig titkolták a járványt.

2023. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:

27,rólad ő jutott eszembe. :)


[link]

2023. jan. 25. 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!