Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Újra beadatnád a "covid"...

Újra beadatnád a "covid" "oltást",ha visszapörgethetnéd az időt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 20:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
100%

#40 Film és dokumentumfilm között qrvanagy különbség van. Tessék megnézni!


[link]


Amúgy meg utána kell nézni a labornak és konkrétan a covid kitörése előtt eltűnt az online vírusadatbázis. Nameg Faucié a labor, számtalan ügye volt már emberkísérletekkel stb. Dehogy tojtak a protokollra, ne hülyéskedj már. A hamarosan érkező következő mesterséges pandémiát is betudod majd bakinak?

2023. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
37%

Mikor még nem volt pandémia, egy Amerikában élő kutató nő megmutatta milyen hatást gyakorol az 5G az emberi szervezetre. Összesűrűsödik tőle a vér. Az oltakozás után egyre több külföldi híresség borította a bilit, hogy vérrögök keletkeztek a testében. Szívinfarktus, sztrók, kar, láb, stb. A sugárterhelés az immunrendszert és az idegrendszert is gyengíti. Nem értik miért lesz egyre több rákos megbetegedés, miért vannak izomrángások, fejfájások, miért lesz valaki hirtelen rosszul és esik össze. Külföldi csatornán mutogatnak olyan embereket, akiknek elfeketednek az ujjaik, kezük, lábuk. Most még lehet hogy minden szép és jó, aztán ki tudja.


[link]

2023. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
11%

#41 Rendben, tegyük fel, hogy szándékosan engedték ki. Egyelőre úgy tűnik, Kína is nagyon megszívta a pandémia miatt, az USA is. Akkor ki engedte ki? Vagy csak ennyire pancser mind, hogy szándékosan lábonlövi magát? Az is lehetséges, elnézve a világ vezetőit, de azért nem akarom elhinni, hogy tényleg annyira fáskalapok lennének, hogy mielőtt készen lenne a működő vakcina, kiengednek egy felturbózott sars vírust.

Ha én csinálnék ilyet, akkor elkeszitenem a vakcinát, a nekem fontos embereket beoltatnám, és csak utána engedném ki a krakent. Hagynám kicsit terjedni, majd világmegmentőként bedobnám, hogy gyorsan megcsináltam a vakcinát. Nem gyaknám le a saját gazdaságomat annyira, ahogy most le lett gyakva gyakorlatilag minden országé.

Szerintem még nem voltak készen az előkészítéssel, ezért bem hiszek a szándékos kiengedésben.

2023. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
72%

#43 Nem olyan halálos ez a vírus, hogy ne engedjék ki 'jó szívvel', ha valamiért az a gazdasági/geopolitaki/stb érdek.

Látva hogy a világ kormányai(t irányító deep state) milyen gyorsan és összehangoltan reagáltak felmerül az alapos gyanú hogy ez az egész egy tervszerű akció volt. Ezen túlmenően, túl sok a 'véletlen' egybeesés, amikbe most itt nem mennék bele, de szerintem mindenki tud legalább egyet-kettőt.

2023. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nincs olyan,hogy "járvány".Ezt azért találták ki,hogy az emberek rettegjenek.Az emberek más miatt lettek betegek.Akinek van egy kis agya,az megértheti a dolgokat,csak nem az iskolás biológiakönyvekből kell tanulni.
2023. jan. 29. 14:14
 46/71 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki fél, meg hisz a mesékben, azt kontrollálni lehet. Ennyi a lényeg.
2023. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
29%

#44 A sars-cov2 valóban nem annyira veszélyes (eddigi tudásunk szerint), mint mondjuk a marburg, vagy ebola. Ugyanakkor ez az endothelium pusztító tulajdonsága kicsit sem kedves. Én még várnék egy végkövetkeztetéssel.

A tudatos népirtás teóriával nekem az a bajom, hogy nincs értelme kinyírni a rabszolgákat. A lebutítás, félelemben tartás az irányithatóság szempontjából pozitív, de ebben a helyzetben ellentmondás, hogy nem azok oltatták be magukat első körben, akik tanulatlan, egyszerű emberek, hanem éppen azok, akik a tanulmányik révén pontosan értették a vírusokat, járványokat, oltásokat, és a többi adalékot.

Én pont úgy látom, hogy a legkésőbb azok oltatták magukat, akik a Mari nénik piaci pletykáiból váltak hirtelen virológussá. Akik egyaltalán nem rendelkeznek előtanulmányokkal, azoknak nagyrésze teszi ki az oltáselleneseket.

Akárhonnan nézzük, az oltatlanok haltak meg szignifikánsan nagyobb százalékban a három év alatt.

A logikai levezetés vegén az van, hogy ha szándekosan engedték ki a vírust, akkor pont a legirányithatóbb reteget nyirtákvolna ki, ami meg öntökönrúgás lett volna.

2023. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, transzhumanista projektről hallottál már?

Kb. mindent IS elő tudnak állítani a technológia segítségével.

Az emberek többsége szükségtelen zabáló.

Ha kontrollálni tudják a születést és a halálozást, "istenekké" válhatnak.

A világ összes pénzét a nagyhatalmak birtokolják.

Majd meglátjuk, amikor digitalizálni akarják a pénzt.

Az ad nekik teljhatalmat, mert minden ettől fog függni.

Egyéb kérdés?

2023. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
61%
#43 Ne csináld már ezt, oké? A Monopoly-ban ott van Marc Van Ranst előadása is, hogy hogyan manipulálták az embereket a H1N1-nél is. Az is mesterséges vírus volt, jó reggelt. Szerinted, ha kiakarják irtani az emberiség jó részét, akkor ennyire "féltették" volna az emberiséget egy laborbakitól? 😄 Francokat. Az is lehet ám tudni, hogy mire van az oltás valójában, mert nem a vírusra van. Egyébként szándékosan döntik össze a gazdaságot, szóval nem szívta meg se az USA se Kína. Használd kicsit a fejed. Ha totális kontrollt akarnak az emberiség felett, meg minden szempontból meg akarják változtatni a világot, akkor olyan dolgokat kell csinálniuk, ami az egész emberiséget érinti. Erre pl tökéletesek a világjárványok, hiszen globálisan lehet manipulálni és terelni az emberiséget, abba az irányba, amibe ők akarják. Attól, hogy te ezt nem vagy képes elfogadni, még nagyon is így van. Ezért is lesz hamarosan mégegy pandémia.
2023. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

"Akárhonnan nézzük, az oltatlanok haltak meg szignifikánsan nagyobb százalékban a három év alatt"


Ez úgy hazugság,ahogy van.Honnan tudod,hogy kik haltak meg?Sehonnan.Ilyet én is tudok írni.

2023. jan. 29. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!