Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A limfóma kezdeti stádiumban...

A limfóma kezdeti stádiumban is rossz vérképet eredményez?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél. Van, akinek még IV. stádiumban is jó a vérképe. De a legjobban gyógyítható rosszindulatú daganat. Pár kemo, esetleg sugár és kutya bajod. Persze, ezt leírva borzasztó hallani, de van egy Facebook csoport, ha kiderülne, hogy tényleg az, lépj be bátran. Nagyon összetartó, segítőkész csapat! Mr és Ms Hodgkin néven találod meg.
2023. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen elvileg limfómám, csak rá vagyok parázva. Tegnapelőtt volt vérvételem meg egy mellkas rötgenem, mindkettő negatív lett. Érzek pár nyirokcsomót a nyakamom és nem tudom eldönteni, hogy normális-e ha érződik
2023. jan. 29. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta vannak a nyakamon, olyan 0,5cm az ultrahang szerint...
2023. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És miért mentél el vele ultrahangra? Aggódtál te is? Szerinted mikor lenne érdemes elmennem? Így hogy jó a véreredményem plusz mellkas rötgen sem mutatott semmit, nem tartom fontosnak. De te mit gondolsz?
2023. jan. 29. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen,az ultrahang megtudja állapítani hogy reaktív-e vagy sem.

A reaktív azt jelenti ebben az esetben: hogy jóindulatú.

De gondolom a röntgen leleten is ott van ez.

2023. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A rötgent nehézlégzés miatt készítették és az negatív lett.
2023. jan. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!