Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gégegyulladásom van lassan 2...

KenisMC kérdése:

Gégegyulladásom van lassan 2 hete, akinek volt az meddig szedett rá gyógyszert, mik a házi praktikák , kinek meddig tartott ?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül nagy gombócérzettel kezdődött a torkomban, aztán harmadik nap elmentem az orvoshoz, egyből antibiotikumot írt fel amit szedtem egy hétig. Utánna visszamentem, azt mondta sokat javultam és nem ajánlott tovább szednem a gyógyszer és torok fertőtlenítsek mebucainnal vagy hasonlóval illetve salvus vízzel gargalizáljak, gége diéta még egy hétig stb.

Érzem a javulást de csiga lassúsággal…a munkám értékesítő ami azt jelenti nagyon sokat kell beszélnem, emiatt itthon vagyok.

Kérlek mondjátok el nektek mi segített vagy mik azok az otthon kivitelezhető dolgok melyekkel jelentős javulási tendenciát mutathatna a szervezetem..

válaszotokat köszi !!



2023. jan. 31. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A Salvus vizet reflux-gyanú esetén ajánlják, ahhoz magas párnát tennék hozzá és hogy lefekvés előtt már ne egyél és kerüld a stresszt. Vitaminok is segíthetnek, de csodát egyiktől se várj. Ha nem bírsz melózni, akkor menj táppénzre. A torkod talán kiszárad az egész napos beszédtől, ez ellen lehet szopogatni mézet, Tantum Verdét, Negrot, izlandi zuzmót, meg még van pár hasonló a patikákban és a népszerű drogériákban, nézz körül.
2023. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, a Covid miatt nem múlik. Ez több hónap is lehet, ki kell várni, és kövesd, mit mond az orvos.
2023. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!