Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha voltam covidos, utána rá 2...

Ha voltam covidos, utána rá 2 héttel már nem kapom újra el, ugye?

Figyelt kérdés
2 hete voltam covidos, viszont most a héten kiderült, hogy osztálytársam is az. Nem kaphattam el, ugye? Mert már voltam 2 hete. Gondolom kialakult valami védekező funkció. Legalábbis sokan mondják, hogy ezt már tuti nem kaptam el.

2023. febr. 10. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Oltással és anélkül is elkaphatod újra, újra és újra. Különbség az, hogy elvileg oltással nem halsz bele, így tehát mondhatni védve vagy.
2023. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Elkaphatod ugyanúgy de csak vírushordozó leszel maximum.


Én tavaly jártam így hogy a munkahelyemen 2 kollégám is covidos lett és a mi műszakunkat végig tesztelték kivétel nélkül és én is pozitívat produkáltam így haza is küldtek, mondták hívjam fel a háziorvosom és a többit majd Ő intézi. Szerencsére nem voltam annyira beteg tőle, köhécseltem meg a torkom kapart, meg 1-2 napig baromi fáradt voltam akkor átaludtam 2 napot szinte, úgy hogy 2 órákat voltam ébren.


Aztán amikor meggyógyultam és negatív lett a tezst mentem vissza dolgozni, rá 2-3 héttel késöbb megint volt egy kolléga aki covidos volt, és akkor mindenkit újra teszteltek, akár volt covidos akár nem, és én megint pozitív tesztet produkáltam, és az üzemorvos mondta hogy akkor menjek haza és akkor újra az mint pár héttel előtte. Akkor az ég világon semmi bajom nem volt, de mivel pozitívat tezsteltem és hordozó voltam így nem engedtek dolgozni, meg mondták hogy sehova ne menjek. Háziorvosom is mondta hogy annak ellenére hogy nem rég voltam covidos simán elkaphatom és lehetek vírus hordozó mert az ott van bennem, csak mivel a szervezetem, nemrég túl esett rajta és tud védekezni ezért nincs tőle bajom. Viszont azt is mondta hogy ha nagyobb dózisba kerül belém, vagy más mutálódott fajtája akkor bizony lehetek jóval betegebb is, de annyi midnenen múlik hogy akkor még Ők sem ismerték pontosan. Annyi volt hogy mindennap telefonálnom kellett az orvosomnak hogy mi van velem, akár jól vagyok akár nem.

2023. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dontspam válasza:
86%
Hordozó lehetsz, viszont tünetmentes.
2023. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
1. Oltással is bele halhat, sőt amilyen szörnyű utóhatása van az oltásnak, még inkább .
2023. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

A covidot nem lehet elkapni,viszont a hülyeséget igen.

Meddig fogtok még hinni a covidkamuban? XD XD


Menjetrk,oltogassátok csak magatokat méreginjekciókkal,ne higgyetek az épeszű embereknek,menjetek,vár az óttópont a 39. leejtett hótással.Birkák...

2023. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Az megvan,hogy még a xaros ójtássigazolványt is visszavonták?

Először volt védeccségi,aztán már csak ojtási...(vajon miért?)

Kb. ennyit ér az ojtás,meg a bohócmaszk...mert ők is tudják,hogy nem létezik covid19 és nem attól voltak betegek a tömegek.

2023. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs covid,hülyék,nem attól vagytok betegek,fogjátok már fel végre!! :D
2023. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, kialakult a védő funkció. Ugyanazt már nem kapod el még egyszer.

De, ha nem teszteltek, nem biztos, hogy Covid. Influenzajárvány is van, meg különféle egyéb légúti vírusok.

2023. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lol,egymást butítja a sok holtot...
2023. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Téged már nem kell, az biztos!
2023. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!