Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet panaszt tenni?

Hogyan lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés
A háziorvosunkhoz nem lehet elmenni csak telefonon lehet elmondani a tüneteket, már ha felveszi. 2 éve nem ír fel semmilyen gyógyszert. Ha megfázok annyit mond, hogy igyak meleg teát és pihenjek. Múlt héten nem voltam túl jól fájt a fejem, hasam. Ma reggel nagyon fájt a torkom, egész nap szédülök. Felhívtam, elmondtam hogy mik a tüneteim és annyit mondott mennyek el a kórházba fúl-orr-gégészetre. Mivel egy falun lakunk és délután kezdődik a rendelés, a telefont 14.30kor vették fel. A hozzánk a legközelebbi kórház kb. 20 perc, itt a rendelés 16.00ig tart de a röntgen 15 30ig ezért mire beérnénk és be is hívnának akkor a röntgent már lekéstük volna. A bajom nem csak a mai esettel hanem az egész két évvel van. Egy egyszerű megfázás is hetekig tart mert nem ír fel semmilyen gyógyszert. Hogyan lehetne megoldani hogy legalább egy gyógyszert felírjon vagy magvizsgáljon?

2023. febr. 13. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Beküldött a fül-orr-gégészetre, mert ott tudnak rendesen megvizsgálni és diagnosztizálni. Mit segít rajtad, ha előtte személyesen is elmész a háziorvoshoz?
2023. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fül-orr gégészet pedig nem kér röntgent, miért is kérne?
2023. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Egy megfázásra milyen gyógyszer kellene ugyan? Tüneti kezelés, minden ehhez szükséges dolog a patikában vény nélkül kapható.
2023. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mese, be kell iratkozni az orvosira, különben mindmeghalunk.
2023. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!