Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mentős ellen hol lehet panaszt...

Mentős ellen hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt történt, hogy egy mentős (civilben) igénybe vette a kereskedelmi egységet, ahol dolgozom. Mindent megcsináltunk neki, egyetlen dolga lett volna, de az nem sikerült neki. Elmondtunk neki mindent, amit tennie kell, de nem tette meg, így többet kellett fizetnie a kasszánál, hiszen a kasszás nem is tudja megcsinalni, amire szükség volt és nem is tudhat róla, hiszen nem ott történik a panaszkezelés, ahol a kasszás van. De nem is szólt semmit, kifizette, elment. Majd visszajött, hogy átb***tuk és azt mondta: Örüljünk, hogy nem a kezei között vagyunk. Ezt a mondatod nem tudom kiverni a fejemből. Ha szükségem lenne rá, hagyna meghalni vagy direkt kárt okozni bennem. És ezt mindenképpen jelezni szeretném.
2022. febr. 19. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyesmiért sehol.
2022. febr. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem pedig igenis lehet. Azért egy felettesének én igenis szólnék, vagy egy betegjogi képviselőnek. Hatalmával visszaélő aljadék az ilyen. Láttam / hallottam már hasonló mentősökről / e.ü.-sökről én is.
2022. febr. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Jézusom!


Elsőéves mentőtiszt hallgatóként nagyon elrettent és elszomorít, hogy ilyen létezik. :( Én abban a reményben vágtam neki, hogy ebben a szakmában csak emberileg nagyon jó emberek vannak jelen.


Mindenképpen próbáld meg a feljelentést. Bár sajnos ha nincs bizonyíték nehéz lesz.

2022. febr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Elég beszédes azért az ország mentális állapotát elnézve, hogy még azok vannak lepontozva, akik szerint marhára nem korrekt egy mentősnek kvázi megfenyegetnie másokat a saját maga ostobasága miatt.
2022. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy látom a pontozást, nekem is úgy tűnik, hogy sokak szerint ez rendben van.


Köszönöm a válaszokat, hétfőn küldöm is panaszt.

2022. febr. 19. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés nem elfogadott és elszomorít, viszont semmit nem tudsz tenni ellene és mivel nem a hivatásában történt ez, ezért nem is fognak ezzel foglalkozni, ráadásul simán le is tagadhatná, de ez egyáltalán nem tartozik a főnökére.
2022. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szomorú, hogy ilyen egészségügyisek léteznek, de úgyis le fogja tagadni, vagyis nem lesz semmi következménye a feljelentésednek.
2022. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha ne mondd, hogy soha! :) Ez ilyen régies magyar mentalitás, hogy "á, semmit nem csinálok, mert úgysem lesz foganatja". Vagy lesz, vagy nem, de érdemes megpróbálni.


(Egyszer-kétszer leírtam már itt, hogy panaszkönyvbe beírtam egy dohányboltban, mert nagyon bunkón viselkedtek velem (és másokkal) az eladók és egyszer úgy elfajult a dolog, hogy be akartam írni a panaszkönyvbe és nem akarták odaadni, stb. Na a lényeg, kirúgták azt a két nőt, akik hülyék voltak, kaptam egy levelet a dohánybolt üzemeltetőjétől, aki kivizsgálta az ügyet és szerintem azóta a panaszkönyv is elérhető. A gyakori népe pedig látatlanban megszavazta (még mielőtt ezek történtek), hogy semmi nem lesz.)

2022. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, szóval kaptam egy levelet a dohánybolt üzemeltetőjétől és elnézést kért.
2022. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!