Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen extrém pulzus mitől...

Hirtelen extrém pulzus mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az iment felalltam inni, aztanvolt egy furan érzésem a tudomben mintha vettem volna egy nagy levegőt majd azonnal elkezdett kalapalni a szivem de extrem gyorsan. Kb egy percig tartott, aztan vettem egy nagy levegot es lelassult. Mitol lehet? Menjek be ugyeletre? Infarktus volt vagy mi ez?

2023. febr. 14. 14:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azt kifejeltettem az előzőből, hogy természetesen nem mindenkire értettem azt, hogy rettegett az infekciótól. Úgyhogy természetesen tisztelet a kivételnek, meg valamennyire megérthetőnek megérthető, csak mindennek megvan a maga következménye. Meg természetesen azt se tagadom, hogy akkor nehéz volt bejutni, de az se a konkrét orvosok, szakdolgozók, stb-k hibája, hanem a rendszer hibája. Egész egyszerűen akkora terhelésre pedig nem volt méretezve. Most meg ennek isszuk a levét
2023. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én ismeres a rezidens srácot srácot innen az oldalról már régóta , nekem már segített holtert elemezni amit a "nagytudású" 73 éves szakorvos benézett. Tényleg a gokvi- ban dolgozik - minden stimmel.

De azért azt te is tudod ...i , hogy ezeket a vizsgálatokat man 2- 3 hónap várakozással kapja meg , és telemetrikus ekg-t valszeg akkor se , sőt a gokvi- ban alig van holter.

Én csak magánba járok mert ezekre ott van lehetőség külömben max 1 ekg 2 hónap után.

2023. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerinted miért mondtam, hogy most kezdje intézni? Apumnak a kedvenc érve mindig minden ellen, hogy soká kerül sorra. Én meg mindig azt mondom, minél előbb áll be a sor végére, annál előbb kezdődik a sorban állás.
2023. febr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
És kezd el értelemszerűen leketyegni az idő.
2023. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szüleimmel egy társasházban lakó, most már azért valamennyire bicegő nagyon aranyos bácsit is kicsit (természetesen óvatosan és kultúráltan) kapacitálunk, hogy kezdjen el kicsi mozgolódni csípőprotézis ügyében, mert mire sorra kerül, kb. 2-3 év múlva, addigra már pont aktuális lesz neki.
2023. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Amúgy azt még hozzá tenném: azt nem írtam, hogy hozzánk jöjjön. Természetesen eszemben sincs azt se írni, hogy ne hozzánk jöjjön. Erről a részéről, hogy hol vizsgáltassa magát, egyszerűen nem nyilatkoztam.
2023. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ok, mit tanácsolnál 25 éves jobb kmarais sövényhiányosnak akinek csak az életmentő volt meg két évesen, de a korrekciós nem, és úgy elmondása szerint már nyolc éve nem jutott el kontrolra, jelenleg 105 kg és 165 magas...


Én néhány éve ismerem csak, de pont jött a "kovid" aztán azért nem tudtam bevinni előtte meg más élete volt stb...


Próbál fogyni, de nagyon nehezen megy neki, mozogni meg szeretne, csak nem bírja szusszal, úgy a negyedik emelet után off..

2023. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hová vigyem (ha egyáltalán rá tudom beszélni erre) a Balatoniba?
2023. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A kovid óta látványosan őszüli is kezdett, nem vagyunk oltva átestünk rajta többször is.
2023. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Plusz kezdődő vitiligo, hogy ki ne felejtsem..
2023. febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!